Skocz do zawartości

Dv-2017 Wygrana,pytania I Odpowiedzi,ds260,badania,rozmowa,pierwsze Dni W Usa :)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Witajcie. Mam pytanie. Mojej corki paszport konczyl sie w styczniu. Postanowilam wyrobic jej nowy. Wlasnie dzis dotarl ! po 2 miesiacach :) Nie wiem czy powinnam pisac do KKC o odblokowanie mojej DS 260 i uaktulanic dane jej paszportu? (co moze opoznic dalej nasze zaproszenie na interview ) Czy tez dopiero to zalatwic na rozmowie i nic nie odblokowywac ? Powiedziec konsulowi w dniu interview,ze corka ma nowy paszport i czy to moze byc problem? Z gory dziekuje za odpowiedz.

Czy ktos moze doradzic odnosnie powyzszego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ;)

ja również zostałam wylosowana w tym dodatkowym losowaniu. Wczoraj wysłałam ds 260.

Numer CN mam bardzo wysoki: 23xxx, także zobaczymy czy się uda :)

Gratulacje.. uda sie uda napewno, z wiekszymi numerami ludzie mieli i wyjechali do USA... fingers crossed xx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam wysoki numer, więc obawy są...

Czy w ostatnich latach zdarzyło się tak, żeby zabrakło wiz dla tych, którzy mieli wysokie numery?

Ma ktoś jakieś informacje?

Wystarczy poczytac forum - dwa lata temu bodajze. Kilka osob z forum sie nie zalapalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie własnie analizuje szczepienia jakie są wymagane w USA i nasuwa mi się pytanie, czy wymagane są szczepienia na pneumokoki, rotawirusy i meningokoki, czy dorośli w ogóle się na to szczepią?


I jeszcze jedno pytanie, czy poza opłatą za rozpatrzenie wniosku wizowego ($330/os.) trzeba jeszcze wnieść jakąś opłatę manipulacyjną za otrzymanie wizy ($165/os.)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...