Skocz do zawartości

Dv-2017 Wygrana,pytania I Odpowiedzi,ds260,badania,rozmowa,pierwsze Dni W Usa :)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Trzymam kciuki za wszystkich którzy już mają wyznaczony termin rozmowy :) zdawajcie relacje na bieżąco. Ja wysłałam DS dopiero 27 czerwca i mimo niskiego numeru 1XXX wciąż nie dostałam zaproszenia, ale z tego co widzę, na razie zaproszenia otrzymały osoby które złożyły DS w maju więc dalej cierpliwie czekam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylbym wdzieczny jakby ktos kto ma juz wyzaczona rozmowe i wyplenil wniosek o wyslanie paszportu z TNT powiedzial co ma na potwierdzeniu, DS160 czy DS260, bo nie wiem czy cos z tym dalej dzialac czy zostawic

ja zaczynam to dopiero wypelniac, mam pytanie jaka mam wybrac kategorie wizowa? DV1 - Diversity Immigrant siebie głownego aplikanta, DV2 - Spouse of DV1 maz? DV3 - Child of DV1 i dzieci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię i Nazwisko osoby ubiegającej się o wizę:: xxxxxxxxxx

Numer Paszportu: xxxxxxxxx

UID: xxxxxxxxxxxxx

U.S. Embassy: WARSAW

Cel Podróży: POLAND NVC Scheduled Appointment

Typ wizy: DV1

Sposób dostawy dokumentu:: Premium Delivery

Ulica: xxxxxxxxxx

Miejscowość: xxxxxx

Wojewódźtwo: xxxxxxx

Kod pocztowy: xxxxxxxx

Numer potwierdzenia DS160: xxxxxxxxxxxxx

Czy tak to powinno wygladac? 1. NVC zamiast KCC, i 2.na dole DS160 zamiast DS260

KTO JUZ TO ZROBIL NIECH NAPISZE JAK WYGLADA POTWIERDZENIE

Zwroccie uwage na ''sposob dostawy dokumentu'' oryginalnie sa 2 dwukropki dla mnie to znaczy, ze po prsotu ktos niekompetenty jest odpowiedzialny za ta strone i ds160 to blad i nie ma sie czym przejmowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mam rozumiec analizujac powyzsze posty ludzi,ktorzy otrzymali zaproszenie na interview ,ze sa one wysylane tylko 20-stego kazdego miesiaca ? Tak jakos to wyglada :)

tak mniejwiecej :) Ja też juz prześledziłam poprzednią DV2016 i wcześniejszą DV2015:) i czekam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...