Skocz do zawartości

Dv-2017 Wygrana,pytania I Odpowiedzi,ds260,badania,rozmowa,pierwsze Dni W Usa :)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

NP taka odpowiedź

http://britishexpats.com/forum/marriage-based-visas-35/new-passport-after-ds-260-submitted-870596/

Lub możesz odblokować ds260 i zmiany zapisać.

Te numery były wysokie..i faktycznie nie załapali się.

Dziekuje Sly6. to naprawde pomocny link ! Chyba zostawiam to jak jest i dam po prostu nowy paszport corki na rozmowie :). Pozdrawiam

Czy w ostatnim czasie ktos z forum otrzymal zaproszenie na interview ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quick question, Dlaczego po wyplneniu tego badziewia na stronie dla TNT na stronie koncowej ( confirmation ) mam napisane Typ wizy- DV1 a ponizej jest numer potwierdzenia DS- 160, to jest normalne? Blad jakis u nich czy ja cos zwalilem, wydawalo mi sie, ze wszedzie klikalem wiza imigracyjna wiec nie rozumiem dalczego DS160 a nie DS260

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co sie dzieje, totalnie nie rozumiem tej strony dziwna jest jakas, wyplenilem od nowa przeszedlem step by step z tym, ze tym razem gdzie trzeba bylo podac Case ID pojawilo sie automantycznie i doszedlem do tego samego okna potwierdzenia gdzie na dole jest DS-160 zamiast DS-260 , czy to przypadkiem nie jest normalne? Po prostu ich blad czy cos?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...