Skocz do zawartości

Dv-2017 Wygrana,pytania I Odpowiedzi,ds260,badania,rozmowa,pierwsze Dni W Usa :)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

U mnie ta sama sytuacja. Nie chce sie zalogowac. Pewnie jest problem z serwerem. Nie martwcie sie!!!

Cytuje: "The system is unable to process your request. Please try again later. Connection request ti

Today is Labor Day and many people don't work on this day, and some people use the three-day weekend to take a trip.

So... dziś w Kentucky raczej nie pracują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Today is Labor Day and many people don't work on this day, and some people use the three-day weekend to take a trip.

So... dziś w Kentucky raczej nie pracują.

Witam może coś pomoge :rolleyes:

Tak właśnie dziś sie w USA kończy powolutku Labor Day :) jedni wrocili inni dopiero wrócą z długiego weekendu B) Co do wyboru konta ja polecam mBank naprawde dobry a konto w USD i platnosci karta dzialaja wyjatkowo dobrze i faktycznie bez prowizji (niektorzy co tu maja kona sa zaskoczeni ze oni musza ganiac do swojego ATM a ja mam wszedzie bez prowizji) :D . Problem jedynie z platnoscia za paliwo. Niewiedziec czemu poprostu karta mBanku mimo ze Visa nie dziala w automatach do tankowania. Problemu nie ma bo zawsze mozna zaplacic za paliwo gotówką ale jak wiadomo musimy wiedziec za ile tego paliwa chcemy. Czasem to kłopotliwe. Zdarzylo sie też ze 3 razy ze w jakimś sklepie także płatność visa z mBanku nie dzałała wiec dobrze miec jakąś gotówke wyciagnieta z ATM-a jakby co ;)

Co do Urzedu Skarbowego to mam w PL firme która przed wyjazdem zawiesiłem i tyle, w gminie zlozylem wniosek ze mnie nie bedzie przez rok, bo nie wiem czy bede wracal czy nie itp... a jak wroce to przedłuże ze nie wracam lub zostane w kraju :P . Oczywiście przez ten 3 miesieczny czas od wylotu do USA już zdązył mi przyjść polecony z wezwaniem do Urzedu ze coś jest nie tak. Grzecznie zadzwonilem, powiedzialem pani jaka jest sytuacja, zlozylem wyjasnienia telefonicznie i gotowe ;) na tym sprawa sie zakonczyla ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze wiedziec, zalozylam konto walutowe tez w mbanku i czekam na karte, kiedys jak bylam w austrii to tez nie chciala dzialac karta mbanku, wiec nie wiem czemu, mam tez inna i tez te konto walutowe kanotorowe alior z karta mastercard- mowia ze to jest dobre bo nie ma prowizji za przewalutowanie i placi sie po kursie mastercard zblizonym do rzeczywistego i kanotorowego a nie bankowego.A jak sie zlozy w urzedzie skarbowym ze sie zmienia adres to czy to spowoduje wymeldowanie , bo teraz jest tam nr pesel, nie chce zeby mnie wymeldowali, bo tez nie wiem czy nie wroce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak sie zlozy w urzedzie skarbowym ze sie zmienia adres to czy to spowoduje wymeldowanie , bo teraz jest tam nr pesel, nie chce zeby mnie wymeldowali, bo tez nie wiem czy nie wroce.

NIe w urzedzie skarbowym tylko w urzedzie miasta. I jak zlozysz ze rok cie nie bedzie to cie nie wymelduja... A za rok znowu zlozysz ze rok cie nie ma itd... gdybys nadal nie wiedziala ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, zaczęło się, zaproszenie na 4 październik

Taka cisza na tym naszym, pozwólcie że tak to ujmę: "wątku szczęśliwców" że na cmentarzu chyba jest "głośniej" he he Wszyscy czekamy, zaglądamy, odświeżamy a tu dalej nic :(

Nixie chociaż Ty nam powiedz, gdzie robisz badania, Wa-wa czy Kraków?? Czy już po badaniach może ??? Mamy nadzieję że opiszesz również rozmowę z konsulem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...