Skocz do zawartości

Dv-2017 Wygrana,pytania I Odpowiedzi,ds260,badania,rozmowa,pierwsze Dni W Usa :)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

no właśnie z tą książeczką to u mnie też nie jest za dobrze, gdyż w formularzu zaznaczyłam, że mam dokumenty potwierdzające szczepienia a co się okazuje nie mam tej książeczki w domu a w przychodni całą dokumentację zniszczono z mojego rocznika.więc nie mam żadnych papierów potwierdzających jakie szczepienia miałam robione.Czyli co? u lekarza będą mnie szczepić jeszcze raz na wszystko od początku???chyba nie bardzo:) ktoś zna odpowiedź??

Ja też nie miałam żadnych dokumentów potwierdzających szczepienia - książeczka mi się gdzieś zagubiła, a w przychodni nie mieli mojej dokumentacji. Lekarz na podstawie wieku oceni jakie szczepienia są potrzebne, ja podczas wizyty miałam zrobione tylko dwa szczepienia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, czy ta lista szczepień jest aktualna i ostateczna? Chce zaczynać szczepienia i nie wiem czy czegoś nie brakuje:

Lista wymaganych szczepień:

  • Świnka, odra, różyczka
  • Polio
  • Tężec, dyfteryt
  • Krztusiec
  • H. influenzae typu B
  • WZW typu A i B
  • Ospa wietrzna
  • grypa
  • pneumokoki
  • Rotawirusy
  • meningokoki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Labs pytanie jest takie gdzie robisz i kto co Ci wystawi ;)

Sanepid może Ci wystawić taką książeczkę ze zrobiłeś szczepienia i to jest przyjęte przez lekarza :)

Nie bardzo rozumiem z tym sanepidem? Nawet jak się nie będę szczepił to mi wystawią papierek? :)

Mam swoją Panią doktor, która ma mnie szczepić na wszystko czego brakuje i stąd moje pytanie czy ta lista jest aktualna czy coś więcej jej podrzucić, żeby mi się na ostatecznych badaniach coś nie wysypało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...