Skocz do zawartości

Dv-2017 Wygrana,pytania I Odpowiedzi,ds260,badania,rozmowa,pierwsze Dni W Usa :)


Rekomendowane odpowiedzi

Nie bardzo rozumiem z tym sanepidem? Nawet jak się nie będę szczepił to mi wystawią papierek? :)

Mam swoją Panią doktor, która ma mnie szczepić na wszystko czego brakuje i stąd moje pytanie czy ta lista jest aktualna czy coś więcej jej podrzucić, żeby mi się na ostatecznych badaniach coś nie wysypało :)

Wyniki badań lekarskich

Każda osoba ubiegająca się o wizę zobowiązana jest dostarczyć wyniki badań lekarskich w oryginalnej, zamkniętej kopercie. W Polsce badania lekarskie do wiz imigracyjnych przeprowadzają tylko i wyłącznie placówki i lekarze autoryzowani przez Ambasadę w Warszawie i Krakowie. Inne badania lekarskie nie są honorowane. Osoby zamieszkałe na Białorusi mogą zrobić wymagane badania lekarskie w Mińsku.

https://pl.usembassy.gov/pl/wizy/wiza-loteryjna/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Wyniki badań lekarskich

Każda osoba ubiegająca się o wizę zobowiązana jest dostarczyć wyniki badań lekarskich w oryginalnej, zamkniętej kopercie. W Polsce badania lekarskie do wiz imigracyjnych przeprowadzają tylko i wyłącznie placówki i lekarze autoryzowani przez Ambasadę w Warszawie i Krakowie. Inne badania lekarskie nie są honorowane. Osoby zamieszkałe na Białorusi mogą zrobić wymagane badania lekarskie w Mińsku.

https://pl.usembassy.gov/pl/wizy/wiza-loteryjna/

A co to ma wspólnego ze szczepieniami? Badania lekarskie to nie szczepienia, przecież jak ktoś nie ma połowy z tego to nie zdąrzy się zaszczepić w miesiąc, wirusowe szczepienia podaje się co 2 tygodnie. A Badania wiadomo - Kraków albo WWA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo takie zaświadczenie od lekarza rodzinnego malo jest przydatne

Dlatego pokazuje się ta książeczkę z Sanepidu

A tam nikt Ci nie wyda bez szczepień i na samo słowo ;)

Tylko u mnie sytuacja wygląda tak samo, szczepiony będę na wszystko u lekarza - to już chore by to było jakby zaświadczenie z prywatnej przychodni było niewystarczające, to co ja się sam kłuje w domu czy co? Sanepid rozumiem jakbym chciał iść do pracy w Kenii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie łatwiej i pewniej po prostu iść na badania do Wawy lub Krakowa i zrobią ci to co potrzebne? 200 zł czy ile tam to wyjdzie to już chyba nie aż taki duży wydatek aby kombinować .... ? :)

Można też wcześniej zadzwonić do przychodni. My tak zrobiliśmy i na podstawie wywiadu powiedzieli nam, jakie będziemy mieć szczepienia na miejscu i ile kosztują. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...