Skocz do zawartości

Dv-2017 Wygrana,pytania I Odpowiedzi,ds260,badania,rozmowa,pierwsze Dni W Usa :)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

sly6, chodzi o to, że informacja czy trzeba przynieśc również zaświadczenie o niekaralności z kartoteki nieletnich jest dla mnie dość istotne.

Póki co, nie uzyskałam odpowiedzi ,czy jest to obligatoryjne więc chciałabym uzyskać informację od osób, które mają doświadczenie dokładnie w tej materii a chyba nikt jeszcze się nie wypowiadał z osób, które były na rozmowie w ramach Loterii wizowej.

Mocno się dopytuję bo niby w Kanadzie i US wiele rzeczy jest podobnych a w Kanadzie należy dostarczyć tylko zaświadczenie o niekaralności z kartoteki kryminalnej.

Ja niestety w wieku 14 lat byłam uczestnikiem drobnego incydentu, który zakończył się rozprawą sądową. Wprawdzie nie pamiętam już nawet o co dokładnie chodziło i jak się sprawa zakończyła no ale stąd moje wątpliwości w tej kwestii.

W aplikacji DS-260 pytania dotyczą criminal background (czyli w moim rozumieniu tylko kartoteka kryminalna) ale mimo wszystko chciałabym zweryfikować moja opinę z doświadczeniem osób, które przechodziły rozmowę z konsulem i jakie dokumenty z tym związane ze sobą miały.

Tutaj masz odnośnie zaświadczenia

https://pl.usembassy.gov/pl/wizy/zaswiadczenia-o-niekaralnosci/

Jeżeli był jakiś wyrok to trzeba mieć tłumaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie konto walutowe polskie jest dobre do posiadania i placenia w usa jesli bedzie sie miec jeszcze jakies wplywy z polski i zeby je zamienic na dolary, bo mbank niby nie pobiera prowizji ale nawet za zakupy internetowe w innej walucie niz rozliczeniowa pobiera ukryte prowizje, a ten walutowy rachunek mbanku ma chyba niekorzystne kursy walut jak sie bedzie chcialo wymieniac kase z pln na dolary, czy ten alior bank walutowy bedzie dobry czy co innego polecacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w morde .....a u mnie nie chce wejsc po wpisaniu moich danych


Wszystko inne dziala, ds-260 tez dziala ale dv nie dziala, czyzby moze bedzie zaproszenie na rozmowe...... ooo teraz to juz sa nerwy uuuuuu


Time out... taka notatka sie wyswietla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w morde .....a u mnie nie chce wejsc po wpisaniu moich danych

Wszystko inne dziala, ds-260 tez dziala ale dv nie dziala, czyzby moze bedzie zaproszenie na rozmowe...... ooo teraz to juz sa nerwy uuuuuu

Time out... taka notatka sie wyswietla

Mam tak samo, nie wiem o co chodzi :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...