Skocz do zawartości

Dv-2017 Wygrana,pytania I Odpowiedzi,ds260,badania,rozmowa,pierwsze Dni W Usa :)


Rekomendowane odpowiedzi

A teraz wypadało znów przypomnieć czym jest Confirmation Number a czym jest Case Number (CN)

Przy Confirmation number NIE używamy skrótu CN, wyłącznie przy Case Number, strona loterii chce od Ciebie Confirmation Number.

Confirmation Number - każdy kto zaaplikował na loterię go posiada, jest to numer potwierdzający twoje zgłoszenie i dzięki któremu możesz sprawdzić swój status na stronie DVlottery

Case Number- posiadają go wyłącznie Ci co wylosowali i nim będziesz posługiwać się w Ambasadzie czy w USCIS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Dziwne KCC już zamknięte a maila nie ma, jeśli do 1 września nie dostanę nic to zadzwonię do nich powiem, że mój numer jest current i czy wiedzą kiedy mogę się spodziewać interview, bo wolałbym już wiedzieć na czym stoje i kiedy się rozegra walka na śmierć i życie a jak u was? Ktoś poniżej 8500 dostał zaproszenie oprócz nixie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciemnota ze mnie:)

nie wiedziałam ze trzeba zalogowac sie na ta sama strone co byl list o wylosowaniu i niby ma sie tam zmienic na list juz o rozmowie...

Nie zmieni się tylko gdzies tak w połowie zostanie dodane info dotyczące Interview Appointmen, raczej trudno to przeoczyć, ale jakby coś to lepiej wiedz szczegółowo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas rowniez wielka cisz mimo "niskiego numeru".... nie wiem jak oni to rozpatruja.. gdzie na pazdziernik mialy byc zapraszane osoby do 8,500 tys... a u nas 46xx

:blink::blink:

Do 8,5 miliona to raczej nie :D Spokojnie, jeśli masz niski numer powinnaś się spodziewać lada chwila daty rozmowy ;) Szkoda nerwów i złości, bo złość piękności szkodzi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda nerwów i złości, bo złość piękności szkodzi :P


Alez PiterSV ja sie nie zloszcze :rolleyes: .... tylko poki co to jestesmy tak jakby "zawieszeni w rodzinnych "rozmowach na temat naszych dalszych losow, co do kolejnej emigracji... jak przyjdzie zaproszenie to rozkreca sie dalsze tematy... bo kasa juz przygotowana w kopercie lezy razem z dokumentami :ph34r:


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...