Skocz do zawartości

Dv-2017 Wygrana,pytania I Odpowiedzi,ds260,badania,rozmowa,pierwsze Dni W Usa :)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

kozdii ty sie szykuj na rozmowe na grudzien... zaproszenie jest dla ciebie tuz za rogiem :):rolleyes:

Ania niezmiernie mi miło jednak w styczniu będzie lepiej , bardziej po naszej myśli :)

Mój numer to 14xxx z maleńkim haczykiem że tak powiem, więc na Grudzień nawet się nie łapię.

Ale dzięki kochana za ciepłe słowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracac po nich nie musisz. Czekac na lotnisku tez nie musisz, chyba ze chcesz :lol:

Ty jako glowny aplikant musisz jedynie przekroczyc granice jako pierwszy. Pozostali czlonkowie rodziny moga przyleciec pozniej. Na lotnisku immigration bedzie juz wiedzialo ze glowny aplikant juz wlecial i bez problemu wpuszcza pozostale osoby.

Problem pojawi sie jedynie gdy ktos z rodziny przyleci pierwszy, a Ty np. jako ostatni.

Czy mógłby mi ktoś jeszcze potwierdzić? Zawsze myślałem ze rodzina musi wylecieć wraz z głównym aplikantem. Jeżeli tak nie jest i może wylecieć później to rozwiąże mi to bardzo wiele problemów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim, właśnie dostałem zaproszenie na rozmowę, termin 5 Grudnia nr EU67XX ds wysłany 29 Maja :D

Gratuluje - to czas na przygotowanie wszystkich dokumentow i umowienie sie z lekarzem. U nas ciagle cisza,ale DS wyslany pozno, poniewaz dopiero w lipcu wiec trzeba sie uzbroic w cierpliwosc :). Ciekawi mnie czy inni uzytkownicy tego forum rowniez otrzymali juz zaproszenia na grudzien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...