Skocz do zawartości

Dv-2017 Wygrana,pytania I Odpowiedzi,ds260,badania,rozmowa,pierwsze Dni W Usa :)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najpierw (bez umawiania się) dorośli miedzy godzina 7 a 8:30 muszą zrobić w Centralnym Laboratorium Radiologicznym na ul. Waryńskiego 9, Warszawa:

1.RTG klatki piersiowej (RTG na parterze przy kasie, trzeba dać tutaj już zdjęcie - wymiary paszportowe)

2.pobranie krwi – badanie kiła (pierwsze piętro, pokój nr 15 analiza)

3.nasikać do pojemniczka, który dadzą tam na miejscu – badanie rzeżączka (wizyta w toalecieJ)

Tutaj już za osobe zapłacimy 198 zl

My byliśmy przed 8 godzina to było zero ludzi, a jak przyjechałam po wyniki to masakraa ile dziadkow i kolejki kilometrowe

Wyniki RTG odbiera się przy kasie na parterze, a test krwi pierwsze piętro 14 pokój, mocz przesyłaja bezpośrednio chyba po tygodniu do lekarza na Kosiarzy, a on już chyba sam do ambasady dostarcza.

Wyniki są do odebrania już około 10 -10:30 więc można spokojnie umowic się na badania do lekarza na 11 gdyż o tej godzinie lekarz otwiera gabinet na ul. Kosiarzy 37/90 (wejście od glownej ulicy, na samym końcu bloku, cenna informacja, gdyż ja się naszukałam tego gabinetu, bo 37 nr ma cały blok echhh)

Badania na Kosiarzy przeprowadza lek. Andrzej Gajer, który jest bardzo w porządku. Bez stresu, luzna rozmowa, podobalo mi się. Nawet dzieci przezyly te szczepionki i test IGRA, ale musimy jeszcze podjechać z nimi na odczyt tego testu.W zyciu tak szczegółowych badan nie mielismy. Szok, dosłownie wszystko było sprawdzaneJ . Badanie trwalo około 30 minut na osobe. Aaa i najlepiej później sprawdzić sobie ten wydruk badan od lekarza czy wszystko się zgadza, gdyż u nas było pelno pomyłek , poprzez numer paszportu a skończywszy nawet na dawkach szczepionekJ , ale dla pocieszenia mogę powiedzieć ze jak będą pomyłki w tych wynikach u Pana doktora to on musi się pofatygować do ambasady i poprawiacJ

Mam dzieci w wieku 3 i 6 lat

Więc ja z mężem mieliśmy 3 szczepionki: krztusiec, tężec, grypa (ale sprawdze jeszcze, gdyż już nie pamiętam)

Młodsze miało tylko na grypę, a starsze 2 szczepionki 1. na grypę a 2. na świnkę, odrę, różyczkę


Cześć, czy ten całkowity koszt dotyczy tylko badań? Czy ogólnie całej procedury związanej z GC?

to same badania:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytalam na forum http://britsimonsays.com/ ,ze juz 2NL na grudzien zostaly rozeslane- w tym miesiacu wczesniej niz zwykle 14-15 pazdziernik / wedlug niego (BritSimon) otrzymaly je osoby ktore wyslaly DS260 do okolo 12.06 - ja moj wyslalam dopiero w polowie lipca wiec tak jak przypuszczalam bedzie pewnie styczen / luty,ale to dobrze akurat w moim przypadku :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytalam na forum http://britsimonsays.com/ ,ze juz 2NL na grudzien zostaly rozeslane- w tym miesiacu wczesniej niz zwykle 14-15 pazdziernik / wedlug niego (BritSimon) otrzymaly je osoby ktore wyslaly DS260 do okolo 12.06 - ja moj wyslalam dopiero w polowie lipca wiec tak jak przypuszczalam bedzie pewnie styczen / luty,ale to dobrze akurat w moim przypadku :) pozdrawiam

Tak mi sie właśnie wydaje, ze na razie dostały zaproszenie osoby, które wysłały DS do około końca maja. Ja mam bardzo niski numer CN ale DS wysłany 29 czerwca i na razie cisza. W tym miesiącu faktycznie bardzo wcześnie rozesłali ale dziwi mnie, że tylko jedna osoba z forum napisala, że otrzymała zaproszenie, w poprzednim miesiącu było ich kilka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mi sie właśnie wydaje, ze na razie dostały zaproszenie osoby, które wysłały DS do około końca maja. Ja mam bardzo niski numer CN ale DS wysłany 29 czerwca i na razie cisza. W tym miesiącu faktycznie bardzo wcześnie rozesłali ale dziwi mnie, że tylko jedna osoba z forum napisala, że otrzymała zaproszenie, w poprzednim miesiącu było ich kilka

Na tym drugim forum sporo osob z calego swiata potwierdzilo otrzymanie zaproszenia na grudzien :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos jeszcze z szanownych forumowiczow otrzymal juz zaproszenie na interview na grudzien ? Chyba w tym miesiacu rozeslali je wyjatkowo wczesnie 14.10 patrzac na post Takeru.

Hej! Ja też dostałam już zaproszenie 14go października na 5go grudnia !! :)

Czy ktoś oprócz Takeru dostał w tym miesiącu zaproszenie na rozmowę?

Tak - ja dostałam na 5go grudnia :)

czytalam na forum http://britsimonsays.com/ ,ze juz 2NL na grudzien zostaly rozeslane- w tym miesiacu wczesniej niz zwykle 14-15 pazdziernik / wedlug niego (BritSimon) otrzymaly je osoby ktore wyslaly DS260 do okolo 12.06 - ja moj wyslalam dopiero w polowie lipca wiec tak jak przypuszczalam bedzie pewnie styczen / luty,ale to dobrze akurat w moim przypadku :) pozdrawiam

Ja wysyłałam swoj DS 13go czerwca i zaproszenie na 5go grudnia przyszło mi już

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...