Skocz do zawartości

Dv-2017 Wygrana,pytania I Odpowiedzi,ds260,badania,rozmowa,pierwsze Dni W Usa :)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam też mam rozmowę na początek grudnia robiłem niedawno badania, czekam teraz na wyniki i szczepienia ewentualne nie mam na grypę także nie wiem czy nie będę musiał jeszcze szczepić się. Natomiast chciałem się dowiedzieć co dalej muszę jeszcze uczynić słyszałem o akcie niekaralności, akcie urodzenia to jest jakiś rozszerzony ? i tłumaczenia papierów na interview tłumaczenia przysięgłe jakie dokumenty muszą być przetłumaczone boje się o czas aby zdążyć z tym ? :) Proszę o informacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Przede wszystkim pisałem tamtą wiadomość przed 24 czyli mocno zmęczony, druga rzecz piszę z telefonu poprzez słownik więc błędy się wkładają czasami, ciekawe czy Ty nie popelniasz nigdy prostych błędów? I nie czytasz uważnie bo nic nie pisałem o maturze, a czasami od pisania poprawnego ważniejsze jest dokladne czytanie i słuchanie co inni mają do powiedzenia prosząc o poradę. Znaleźć ok poprawione dla twojej satysfakcji. Pisałem że mam magistra A nie maturę, zresztą chyba logiczne że jak jest magister to w większości przypadków jest matura. Mniej uszczypliwości a więcej pomocy. Pozdrowienia z pięknego Ełku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam też mam rozmowę na początek grudnia robiłem niedawno badania, czekam teraz na wyniki i szczepienia ewentualne nie mam na grypę także nie wiem czy nie będę musiał jeszcze szczepić się. Natomiast chciałem się dowiedzieć co dalej muszę jeszcze uczynić słyszałem o akcie niekaralności, akcie urodzenia to jest jakiś rozszerzony ? i tłumaczenia papierów na interview tłumaczenia przysięgłe jakie dokumenty muszą być przetłumaczone boje się o czas aby zdążyć z tym ? :) Proszę o informacje

To jesteś z nie licznych osób które robią tak szybko badania. :) prawie każdy czeka na koniec.

Jesli chodzi o dokumenty jak akt urodzenia to masz temat tutaj

http://forum.usa.info.pl/topic/24832-dv-2016-pytania-i-odpowiedzi/page-25#entry232078

Wszystkie dokumenty które są w innym języku niż polski i angielski należy tłumaczyć u tłumacza przysięgłego . Tak jak akta sądowe czy z Policji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sewerynr andyopole uzyl sarkazmu w/w kwestii a ty nie zalapales, co moze niektorych utwierdzic w tej tezie hihi :P

Bledy piszac na forum popelniamy wszyscy wlacznie ze mna bo z lenistwa casami ni spradzamy tego c piszeny...

Staraj sie na przyszlosc unikac wysylania nie przeredagowanych tresci i bedzie po problemie...

Co do poprawy formularza to mozesz napisac maila i powinni ci umozliwic wniesienie poprawki. Chodzi o odblokowanie formularza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam też mam rozmowę na początek grudnia robiłem niedawno badania, czekam teraz na wyniki i szczepienia ewentualne nie mam na grypę także nie wiem czy nie będę musiał jeszcze szczepić się. Natomiast chciałem się dowiedzieć co dalej muszę jeszcze uczynić słyszałem o akcie niekaralności, akcie urodzenia to jest jakiś rozszerzony ? i tłumaczenia papierów na interview tłumaczenia przysięgłe jakie dokumenty muszą być przetłumaczone boje się o czas aby zdążyć z tym ? :) Proszę o informacje

Tutaj są informacje, o które pytasz:

https://pl.usembassy.gov/pl/wizy/wiza-loteryjna/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...