Skocz do zawartości

Dv-2017 Wygrana,pytania I Odpowiedzi,ds260,badania,rozmowa,pierwsze Dni W Usa :)


Rekomendowane odpowiedzi

Hejka Wszystkim

Mamy już listopad, zatem trzymam mocno kciuki za listopadowe rozmowy Naszych Szanownych Forumowiczów z dv2017 :)

Nie pemiętam dokładniekto, ale zdaje się że jutro ktoś ma rozmowe,,, Prosimy tego ''KTOSIA'' :) o zdanie relacji ''po'' !

Big Hugs :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Czekamy za info raczko!

Ja sobie za tydzień w poniedziałek zrobię badania na Waryńskiego, żeby za 2 tyg 15,11 u dr. Gajera mieć już te wszystkie kiły, rzeżączki i gruźlice zrobione, no i 16 listopada 08.00 rano dzień wyroku, napiszę jak było i od razu zrobię nowy temat z odpowiedzią na pytanie czy można brać udział w loterii będąc w 3 klasie szkoły średniej, bo póki co wszystkie znaki na niebie i ziemi mówią, że wizę dostanę, ale jak to będzie naprawdę dowiem się za dokładnie 2 tygodnie. Trzymajcie kciuki! Z wami cała procedura jest znacznie łatwiejsza. Forum to wielka skarbnica wiedzy jak to sly6 określił, można znaleźć to niemal wszystko 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.. to znowu JA...

Chcialabym zmienic termin rozmowy bo moze jednak moj malzonek sie przelamie i poleci do Stanow, szukalam na forum pod roznymi postaciami tematu  w jaki sposob mozna zmienic termin  rozmowy? Czy dzwoniac do ambasady w W-wie czy piszac do KCC,??? jesli ktos zmienial termin rozmowy to prosze o podpowiedz

Dziekowac bardzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harv24

Na forum DV-2016 i DV 2015 masz dokładne opisy 2-4 godz.

ania38

Ja zrobiłem tak. Poczekałem aż dostanę maila z KCC z terminem. Wtedy zadzwoniłem do ambasady, powiedziałem że to dla mnie za wcześnie uzasadniając to odpowiednio i poprosiłem o nowy dogodny dla mnie termin. Nie było żadnego problemu dostałem termin taki jak chciałem. W takim wypadku dostajesz potwierdzenie na maila i listem zwykłym. Dodam tylko, że rozmowę miałem dwa miesiące po tym jak skończyły się już numery.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...