Skocz do zawartości

Dv-2017 Wygrana,pytania I Odpowiedzi,ds260,badania,rozmowa,pierwsze Dni W Usa :)


Rekomendowane odpowiedzi

Piszemy odpowiadamy i nadal są podobne pytania ;) i tak od dobrych paru lat

Forum to skarbnica wiedzy i wielu odpowiedzi :)

Bartek to teraz jak teraz byś to zrobil było by po losowaniu

Nie wykluczone ze wiele osób tak robiło i teraz mamy wiadomość z Ambasady. Aby nie bylo rozczarowania.

Raczko a ja Ci podałem stronę o tym :) bo chciałaś i jak widać czy to Anglia czy tez Polska zasady takie same z dziećmi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,7 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Hmm zrobiłem dzisiaj TNT i moje potwierdzenie kończy się linijką o kodzie pocztowym a pod spodem nie mam żadnego DS'a ani 160 czy 260, jedynie wszystkie swoje dane i kod kreskowy, ciekawe jak to różnie czasami to potwierdzenie wychodzi, zastanawiam się czy może osoby które dają DV2 lub DV3 maja informacje o ds a osoby z DV1 jej nie maja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam do was takie nietypowe pytanie.

Zostałem wylosowany z niskim nr CN (7xxx) tyle że teraz przeglądam swoje zdjęcie które wysłałem w pierwszym wniosku, i nie mam jednolicie białego tła tylko ścianę i cień na tle, po lewej stronie patrząc na zdjęcie.

wniosek DS-260 złożony (dość późno bo 7 sierpnia). Czekam na info z ambasady, tam też zabiorę ze sobą już prawidłowe zdjęcia. Tylko czy mogą mnie odrzucić przez to zdjęcie z pierwszego wniosku ?

Ktoś się spotkał z takim przypadkiem że kogoś odrzucili na interview przez tło na zdjęciu w pierwszym wniosku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam do was takie nietypowe pytanie.

Zostałem wylosowany z niskim nr CN (7xxx) tyle że teraz przeglądam swoje zdjęcie które wysłałem w pierwszym wniosku, i nie mam jednolicie białego tła tylko ścianę i cień na tle, po lewej stronie patrząc na zdjęcie.

wniosek DS-260 złożony (dość późno bo 7 sierpnia). Czekam na info z ambasady, tam też zabiorę ze sobą już prawidłowe zdjęcia. Tylko czy mogą mnie odrzucić przez to zdjęcie z pierwszego wniosku ?

Ktoś się spotkał z takim przypadkiem że kogoś odrzucili na interview przez tło na zdjęciu w pierwszym wniosku?

Nie wydaje mi się aby na takie szczegóły zwracali uwagę. Wyluzuj i przestań się martwić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli poczytasz to forum to zobaczysz ze niczego nie ma co jest niesprawiedliwe.

NP jesli klamiesz,masz sprawy chorobowe lub widać ze będziesz obciążeniem dla systemu socjalnego to wizy nie otrzymasz. Do tego sprawy nie które karne,nielegalny pobyt w USA.

To nie tak jak z wizami turystycznymi. Tutaj zakres odmowy jest określony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...