Skocz do zawartości

Pierwszy Lot Do Usa We Dwojke Z Psem, Problem?


nixoon182

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 27
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Wyrobienie dokumentów dla psa jest bardzo szybkie - zakładając oczywiście, że pies był regularnie szczepiony etc. Mój pies leciał z moim narzeczonym do USA dwa tygodnie temu, bez żadnego problemu, nikt się nie pytał, czy narzeczony jest jego właścicielem (ja jestem wpisana w paszporcie). Nie trzeba odrobaczać psa, chociaż oczywiście jest to wskazane generalnie (i w Stanach trzeba odrobaczać na nicienie sercowe), jedyne wymaganie to wścieklizna i identyfikacja psa. Ja zabieram mojego drugiego psa w czerwcu.

Trzeba mieć paszport i zaświadczenie od powiatowego lekarza weterynarii oraz torbę podróżną dla psa (york jest na tyle mały, że leci w kabinie) ORAZ BILET DLA PSA - koszt około 300 zł, trzeba rezerwować wcześniej, bo jest ograniczona liczba zwierząt, które mogą lecieć w kabinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie brac psa.Z

Zawsze z psem moze byc rozrywka, a to kwarantanna jakas, a to nie wpuszcza bo cos

Jedziesz pierwszy raz, pojedz normalnie, bez zwierzaka.

Ja wiem, ze chcecie inaczej, ale to jest i bedzie ryzyko. Zawsze.

Poza tym pies ma papiery, ma wlasciciela i nagle osoba na zielonej karcie sie nim stanie?

W USA nie ma kwarantanny dla psów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrobienie dokumentów dla psa jest bardzo szybkie - zakładając oczywiście, że pies był regularnie szczepiony etc. Mój pies leciał z moim narzeczonym do USA dwa tygodnie temu, bez żadnego problemu, nikt się nie pytał, czy narzeczony jest jego właścicielem (ja jestem wpisana w paszporcie). Nie trzeba odrobaczać psa, chociaż oczywiście jest to wskazane generalnie (i w Stanach trzeba odrobaczać na nicienie sercowe), jedyne wymaganie to wścieklizna i identyfikacja psa. Ja zabieram mojego drugiego psa w czerwcu.

Trzeba mieć paszport i zaświadczenie od powiatowego lekarza weterynarii oraz torbę podróżną dla psa (york jest na tyle mały, że leci w kabinie) ORAZ BILET DLA PSA - koszt około 300 zł, trzeba rezerwować wcześniej, bo jest ograniczona liczba zwierząt, które mogą lecieć w kabinie.

A mozesz cos wiecej opisac jak pies znosi taki lot, co z potrzebami psa, jak to rozwiazaliscie i czy dawaliscie jakos tabletke ? Akurat planuje lot z psem ale niestety bedzie musial w luku leciec , bo wazy wiecej niz 10 kg.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosia każdy pies ma inaczej i inne środki sa mu potrzebne.

Twój lekarz jak i Ty wie czy i jak się boi Twój pies

Jak źle podasz lub będziesz się sugerować forum tym lub innym to może źle się skończyć

Mnie tez interesuje jak jest w tym luku, czy zaloga samolotu schodzi i np.poi psa,daje jesc ,czy ja sama jestem tam wpuszczana z osoba z załogi. Moj pies jest jak Marley tzn. znajduje sie w pierwszej dziesiątce psów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tez interesuje jak jest w tym luku, czy zaloga samolotu schodzi i np.poi psa,daje jesc ,czy ja sama jestem tam wpuszczana z osoba z załogi. Moj pies jest jak Marley tzn. znajduje sie w pierwszej dziesiątce psów

Bez jaj, nikt do luku bagazowego w czasie lotu nie chodzi w pasazerskim samolocie i nikt nie jest nigdzie wpuszczany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...