Skocz do zawartości

Ready Station (Odwrotność Bankomatu)


asik997

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ale ja nie rozumiem... My kupowałyśmy bilet na expedii i bagaż mamy normalnie w cenie. Nie wiedziałam, że można nie mieć bagażu ;)

Co prawda inne linie, ale jednak expedia :)

Wiem, że to off top i nie pomagam Ci z problemem, dlatego przepraszam ;)

No właśnie nawet jak chcę kupić na Expedii to wyskakuje mi informacja że to cena bez bagażu i po wszystkie informacje odsyłają mnie na stronę UA.

Chyba się poddam i kupię w innej lini lotniczej ten bilet. :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie rozumiem... My kupowałyśmy bilet na expedii i bagaż mamy normalnie w cenie. Nie wiedziałam, że można nie mieć bagażu ;)

Moze tak być. Kiedy już wybierałem, była już informacja, że w cenę nie jest wliczony bagaż (Delta). Strona esky.pl. Delta i United nie mają bagażu w cenie. Europejskie przeważnie maja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze tak być. Kiedy już wybierałem, była już informacja, że w cenę nie jest wliczony bagaż (Delta). Strona esky.pl. Delta i United nie mają bagażu w cenie. Europejskie przeważnie maja.

Jeszcze się z tym nie spotkałem u tych "tradycyjnych " przewoźników. Ale, ostatnio szukałem biletu to Icelanders Airlines mieli w cenie tylko 5kg bagażu. Z tym ze oni latają wg zasad tanich przewoźników, nawet jedzenie trzeba kupować. Tylko ceny biletów wcale niskie nie są. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po poszukiwaniach wyszło, że chodzi o tę opcję:

https://usa.visa.com/pay-with-visa/cards/card-finder/prepaid-finder-page.html

Zatem, bilet przed chwilą zakupiony na Expedii (trzymam kciuki aby nic się nie zmieniło, szczególnie cena) i już w stanach będę przeszukiwać sklepy aby zdobyć taką kartę i nie martwić się potem na lotnisku przy odprawie. :)

Dzięki wszystkim za chęć pomocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli Ci to pomoze to w niedziele lecialam z LAX do IAD United wlasnie. Musialam nadac jeden bagaz i platnosc karta walutowa do konta w BZWBK przeszla bez problemu. Wiec pewnie gadalas z kims kto sie nie zna albo cisnie kity. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli Ci to pomoze to w niedziele lecialam z LAX do IAD United wlasnie. Musialam nadac jeden bagaz i platnosc karta walutowa do konta w BZWBK przeszla bez problemu. Wiec pewnie gadalas z kims kto sie nie zna albo cisnie kity. ;)

Dzięki za info.

Nie wiem czy będę próbować płacić własną. Chyba mimo wszystko zabezpieczę się wcześniej w tę przepłaconą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...