Skocz do zawartości

Cofnięcie Z Granicy


Rekomendowane odpowiedzi

^ menda z immigration powiedziala , ze jezeli zgodze sie na deportacje to bana na 5 lat nie bede mial i tak uczynilem.

Oni ci moga klamac na granicy, wiec nie wierzylbym im tak bezwarunkowo :) na deportacje to ty sie mozesz zgadzac lub nie, nie ma to wiekszego znaczenia dla urzednika, ktory i tak cie deportuje...

ktos ci musi w papiery spojrzec i powiedziec dokladnie jaka jest Twoja sytuacja, ale generalnie I-867A jest wydawane w przypadkach, gdy masz expedited removal (235( B)(1)). EP oznacza 5-letniego bana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wszystko zawiedzie a na forach ludzie wypisuja bzdury, najlepiej zajrzec do zrodla czyli odpowiedniej czesci Code of Federal Regulations (CRF) :

https://www.uscis.gov/ilink/docView/22CFR/HTML/22CFR/0-0-0-1/0-0-0-500/0-0-0-1928.html

(h) Revocation of visa by immigration officer. An immigration officer is authorized to revoke a valid visa by physically canceling it in accordance with the procedure prescribed in paragraph

(3) The alien is notified pursuant to INA 235(B)by an immigration officer at a port of entry that the alien appears to be inadmissible to the United States and the alien requests and is granted permission to withdraw the application for admission;

(4) A final order of deportation or a final order granting voluntary departure with an alternate order of deportation is entered against the alien pursuant to DHS regulations;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kzielu, czyli tak jak napisałem. Zobacz sobie jeszcze co jest napisane w tym INA 235b...

Ale on sie nie pytal o INA 235b, tylko o 22 CFR 41.122(h)(3)/(4). Generalnie jedno i drugie mozna sobie samemu obczaic

INA (Immigration and Nationality Act) -> https://www.uscis.gov/ilink/docView/SLB/HTML/SLB/act.html

Linka do 22 CFR juz podalem. Ja w pracy prawie codziennie stykam sie z 14 CRF 33 i czasami 14 CFR 25 wiec troche czaje baze jezeli chodzi o CFR...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarex ten skrot nie oznacza zadnej z tych rzeczy, 22 CFR 41.122 i INA 235( B)(1) to sa dwie rozne rzeczy.

BTW. W 2011 CFR 41.122 dostal update i to, co widnieje jako 41.122(h) to tak naprawde jest 41.122(e).

Dostales kopie I-275?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarex ten skrot nie oznacza zadnej z tych rzeczy, 22 CFR 41.122 i INA 235( B)(1) to sa dwie rozne rzeczy.

BTW. W 2011 CFR 41.122 dostal update i to, co widnieje jako 41.122(h) to tak naprawde jest 41.122(e).

Dostales kopie I-275?

Wspomniałem, że mogę się mylić w moim poście wcześniej. Po prostu przeczytałem wszystkie odnośniki i paragrafy do których się ten punkt odwołuje... A przeczytałem to z tych źródeł co kzielu zamieścił,,, Tylko, że wcześniej do nich doszedłem... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...