Jump to content

Recommended Posts

Jestem w trakcie wypełniania wniosku b2 i mam dwa pytania:

Jadę do chłopaka i u niego się zatrzymam. Jest Amerykaninem. Czy we wniosku jakie mam zaznaczyć relacje miedzy nami: friend czy other i napisać boyfriend?

Czy mogę podac że to on finansuje moj wyjazd?

I ostatnie: po liceum poszlam na uczelnię z ktorej zrezygnowałam po 2 latach. Poszlam na inną i mam tytuł mgr. Czy we wniosku muszę podawać 2 lata na uczelni z ktorej zrezygnowałam?

Bardzo was proszę o pomoc, i przepraszam jeśli po raz kolejny zakładam podobny temat ale muszę wypełnić wniosek już dziś :) z góry bardzo wam dziękuję za odpowiedzi :)

Link to comment
Share on other sites

Strasznie się martwię że ten "chłopak"mnie zdyskwalifikuje. No ale nie chcę kłamać a wyjechać chce w okresie świąt i tylko na 2 miesiące żeby zahaczyć jeszcze o jego urodziny. Mam nadzieję że jakimś cudem się uda :)

Aha, i proponujesz żebym wisala te 2 lata mimo że nie otrzymałam po tym żadnego stopnia wyższego?

Link to comment
Share on other sites

Polecam Ci przeczytać mój niegdysiejszy temat : http://forum.usa.info.pl/topic/24563-ocena-sytuacji/ , otrzymałam w nim świetne rady. W konsulacie powiedziałam prawdę i wizę dostałam.

Aaa i o ile dobrze pamiętam, to ja we wniosku wizowym zaznaczyłam 'friend', a dopiero na rozmowie wyjaśniłam, że to mój chłopak. Nie bawiłam się w żadne dopisywanie, bo 'boyfriend' to żaden związek formalny. Ale nie wiem, czy to dobrze.

Link to comment
Share on other sites

Hej

Potrzebuję pomocy. Wypełniam wniosek o wizę i dotarłem do miejsca w którym muszę wpisać osobę kontaktową lub instytucję w USA. Nie znam nikogo w Stanach, a muszę coś wpisać bo nie mogę przejść na kolejną stronę. Poradźcie co mam wpisać, adres hotelu, ambasadę polską ?

Link to comment
Share on other sites

Ebrnelam przez aplikacje. Ani jednego pytania o szkoły. Mam problem z płatnością. Próbowałam karta debetowa ale wyskoczył mi błąd: your transaction could not be accepted at this time. Please retry or use an alternative card. Myslicie ze lepiej normally przelewem zaplacila? Mam nadzieje ze ta "nieudana transakcja" nie zjadła mi tych pieniędzy heh :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...