Skocz do zawartości

Dziwactwa Ameryki. (Zdjecia!)


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Moja zmywarka GE jest sprzed 4 lat, wiec nowa. Mozliwe ze producenci chca zachecic ludzi do kupowania zwywarek, co myja bardzo brudne naczyna, bo wiedza ze ludzie sa leniwi? To chyba taki chwyt marketkingowy. Na pewno w normalnym programie mycia nie umyje nieplukanych naczyc. Podejrzewam ze jesli mowia, ze nie nalezy plukac naczyn, to wtedy kaza wlaczac wyzsza temperature mycia, albo tzw "boost" dla bardzo brudnych i starych brudow na naczyniach. Ja zawsze plucze, ineczej wg mnie to niechlujstwo i marnowanie pradu i wody.

Nie ma to jak teorie spiskowe ;)

http://www.goodhousekeeping.com/home/cleaning/a33322/stop-prerinsing-dishes/

Nigdy nie płuczę naczyń przed włożeniem do zmywarki. Czasem odmoczę naczynia do zapiekanek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Moja zmywarka GE jest sprzed 4 lat, wiec nowa. Mozliwe ze producenci chca zachecic ludzi do kupowania zwywarek, co myja bardzo brudne naczyna, bo wiedza ze ludzie sa leniwi?

Kupilas zmywarke GE to masz za swoje ;-) GE zreszta sie pozbylo calego dzialu appliances i sprzedali go chinskiemu Haierowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilas zmywarke GE to masz za swoje ;-) GE zreszta sie pozbylo calego dzialu appliances i sprzedali go chinskiemu Haierowi.

Hehe, ja nie narzekam, a taka kupilam bo ma wypasiony wyglad, taki grafitowy mat. Pasuje do kuchenki i lodowki. Bardzo nie lubilam tych metalowych co sie blyszcza i widac kazdy odcisk palca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy sie tutaj klocicie o zmywarki, a ja dochodze do wniosku, ze jestem jakas dziwna. Mamy w dome zmywarke i jeszcze ani razu jej nie uzylam. Wole zmywac naczynia recznie . :P

Jeśli nie masz licznika wody to OK. Jedynie zanieczyszczasz srodowisko nadmiarem uzytego "ludwika" do zmywania. Zmywarka zużywa zdecydowanie mniej chemii i wody "na talerz".

Osobiscie gdy zostaje sam w domu na dluzej to tez zmywarka ma prawie wolne bo miske po platkach po zjedzenieniu oplucze woda, to samo kubek po kawie czy herbacie. Tylko większe rzeczy wrzucam do maszyny jeśli mi się nie chce oplukac albo sa mocniej zabrudzone czy zatłuszczone.

edit:

z tym bekonem to miałem przezycie gdy byłem pierwszy raz w USA 22 lata temu. Zaproponowano mi na sniadanie jejecznice, której, nie ukrywam, byłem spragniony po 3 tygodniach poza domem. Z bekonem? - padlo pytanie, -sure! - padla odpowiedz. Na to moja szanowna ciotunia upiekla plastry boczku na wiór, pachnący tłuszczyk zlala do zlewu a jajka usmazyla na margarynie, ktorej nie cierpie. Tak oto potraktowany został wieśniak w Hameryce.

TAKI tluszczyk!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy sie tutaj klocicie o zmywarki, a ja dochodze do wniosku, ze jestem jakas dziwna. Mamy w dome zmywarke i jeszcze ani razu jej nie uzylam. Wole zmywac naczynia recznie . :P

Jak przez dwa lata zuzylem jedno opakowanie pastylek do zmywarki to bedzie dobrze. Uzywalem jej na sile i chyba tylko dlatego, ze jej dzwiek dzialal jak bialy szum do snu. Po przeprowadzce jeszcze nie uzylem zmywarki i cos sie nie zanosi. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie moje zdjecie znowu, ale smieszne - jesli jeszcze nie widzieliscie.

47de56a20fd2ab5d349c2d66927656addfdad604

Co mnie zawsze dziwilo, to ze koscioly tutaj (nie katolickie) maja czesto tuz przy drodze znak z nazwa i pod spodem jest napisy ktore sa ... hmm. Jak reklama?!

Link do zdjec wielu "smiesznych" opisow:

https://www.google.com/search?q=funny+church+sign&safe=off&biw=1024&bih=487&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjqrubVq6jOAhVJ4oMKHRQQBEEQ_AUIBigB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...