Skocz do zawartości

Google/ Microsoft/ Apple/ Nike - Praca


Sara

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Czy ktos w Was kiedykolwiek pracowal albo wciaz pracuje dla powyzszych (i podobnych) pracodawcow? Zastanawiam sie nad dalszym rozwojem mojej kariery i chcialabym zadac kilka pytan na temat kultury i wyzwan, ludzi i doswiadczen jakie macie/mieliscie pracujac dla nich? Jesli ktos bylyby uprzejmy udzilelic mi informacji (rowniez na priv), daj mi znac!

Dzieki,

Sara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kolege w Dublinie co pracuje w Amazonie konkretnie AWS sie zajmuje. Chwali sobie ta prace, kolegow, szefa i srodowisko, aczkolwiek nie mam porownania do usa co do amazona z IRE to mozna pracowac z domu i np zdalnie z polski gdy na urlop skoczysz wczesniej, w google przyklejonym jest sie do biurka w IRE, natomiast nie wiem jak w usa i zalezy to pewnie od stanowiska i kontraktu jaki sobie ustalisz. Apple hmm w ire to glownie customer service a taka praca to jednak scierwo, niczym jak praca na kasie dla niedoszlych devopsow. Na poczatek moze byc ok jesli wchodzisz do branzy i masz 20 pare latek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...