Skocz do zawartości

Sanctuary Cities


rzecze1

Rekomendowane odpowiedzi

Oj tam konstytucja i przepisy. Pan sprawdził moj status. Był czerwiec, byłem po slubie. I94 juz było nieważne a dokumenty o AOS złożyłem dopiero w październiku. Mimo to 9 czerwca zdałem egzamin i dostałem prawko na 8 lat. Mozna? Można.

Jasne ze mozna...wszystko zalezy od wyszkolenia danego pracownika....byc moze w okienku obok siedziala osoba ktora by ci dokumentow nie wydala. Duzo zalezy tez od stanu...a nawet danego punktu DMV. W miejscach gdzie maja sporo emigrantow pracownicy sa bardziej wyczuleni i obeznani...w miejscach gdzie emigrant zdarza sie raz na jakis czas pracownicy nie do konca wiedza/pamietaja o co chodzi i latwiej jest u nich dostac dokumenty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wytlumacz to BP na internal immigration checkpoint

Niczego nie musze im tlumaczyc....takie punkty dzialaja na tej samej zasadzie prawnej co DUI check points. Nie mozna zatrzymac jednej osoby jedynie z powodu checi sprawdzenia trzezwosci ale juz zatrzymywac do kontroli w tym samym z gory wyznaczonym miejscu wszystkich przejezdzajacych wolno. Mam nadzieje ze widzisz roznice w tych dwoch sposobach kontroli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne ze mozna...wszystko zalezy od wyszkolenia danego pracownika....byc moze w okienku obok siedziala osoba ktora by ci dokumentow nie wydala. Duzo zalezy tez od stanu...a nawet danego punktu DMV. W miejscach gdzie maja sporo emigrantow pracownicy sa bardziej wyczuleni i obeznani...w miejscach gdzie emigrant zdarza sie raz na jakis czas pracownicy nie do konca wiedza/pamietaja o co chodzi i latwiej jest u nich dostac dokumenty.

Pan w DMV był doskonale zorientowany w przepisach imigracyjnych ale moja LP argument dala taki ze ona pracuje a ja siedze w domu i zbijam baki a moglbym chociaż pojechać i zrobić zakupy czy cokolwiek zalatwic. To pomoglo. Wszyscy się dziwili jak mi się udało ale wystarczy mieć pyskata babe... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...