Skocz do zawartości

Gdyby Hilary I Donald Znalezli Się Na Bezludnej Wyspie....


rzecze1

Rekomendowane odpowiedzi

A z którymi punktami jego programu konkretnie się zgadzasz ?

Bo ja nie zauważyłem zeby on miał jakiekolwiek punkty...

Tylko ogólniki bez żadnych konkretów. Typowy populizm w najczystszej postaci i jeżeli ktoś się na to nabiera, to kiepsko to świadczy o jego inteligencji (bez obrazy - nie jesteś w US to zakładam że po prostu nie czaisz o czym piszesz). Hilary jest absolutnie beznadziejna, ale jak przyjemniej nie grozi katastrofa . Poza tym ktokolwiek kto ma jakiekolwiek związki z Ruskimi powinien być natychmiast zdyskwalifikowany, a Putin jest 100 razy bardziej cwany niż Trump i już go kilka razy w konia ewidentnie zrobil, zerujac pewnie na jego próżności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 240
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Na przyklad z tymi na temat imigracji i wyrownanej struktury w przyznawaniu wiz - teraz uprzywilejowane sa kraje Ameryki Lacinskiej, a on zapowiedzial wyrowanie proporcji, w tym zwiekszenie wiz dla krajow europejskich. Albo z tym na temat zniesienia ograniczen w dziedzinie healthcare miedzy stanami...albo ze zwiekszeniem nakladow na wojsko...

O zadnych konkretnych zobowiazaniach jego oponentki tez nie uslyszalam...poza stekiem klamstw i zalosnych multi-kulti argumentow...no i o tym, ze chce odebrac ludziom bron.

Jak dla mnie to akurat ona grozi katastrofa i - prosze - nie obrazaj ludzi, bo kazdy ma prawo do wlasnego zdania. Ja sie wypowiadam o kandydatach, ale oni akurat sami wystawiaja sie na ocene ludzi i licza na glosy.

Co do Putina, to mysle, ze Trump mu wcale nie ufa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak myślałem - kompletne zero wiedzy. Odebranie broni ? Chyba w reklamach NRA - które - jeżeli ktoś traktuje na serio to mam IQ poniżej 60. Albo ujemne. Które to kraje ameryki łacińskiej do uprzywilejowane ? I w jaki sposób ?

I jakie to są ograniczenia w dziedzinie healthcare między stanami ?

Wlasnie udowodniłaś że nie masz najmniejszego pojęcia o czym piszesz... Konkrety please, inaczej wyglądasz dokładnie jak Trump, który pytany o konkretne plany na temat wojska powiedział "że od tego będzie miał generałów" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym mogla glosowac, to zdecydowanie zaglosowala bym na Trumpa. Podoba mi sie jego brak poprawnosci politycznej i z wieloma punktami jego programu sie zgadzam...nie wiem jak bardzo sledzicie te wybory, ale z logicznej analizy tego, co oboje mowia, to przy nim Pani H. wypada na konformistyczna sklerotyczke i oszustke...

Poza tym, co to za argumenty o kobietach u wladzy - ja rozumiem, ze kobiety przez lata mialy przekichane, ale powolywanie sie na argument, ze byla by pierwsza kobieta-prezydent i to 'cos waznego dla tych wszystkich dziewczynek i chlopcow' jest conajmniej slabe. W takich krajach jak US czy Polska nie powinno sie w ogole o tym mowic, bo plec akurat nie ma nic do rzeczy w kwestiach osiagania sukcesu...

To samo tyczy sie promowania roznic koloru skory w spoleczenstwie...o co chodzi w 2016 roku z tym bialym i czarnym? To albo wszyscy sa Amerykanami, albo nie sa? To tak jak by w Polsce powiedziec, ze np. Slazacy, Kujawiacy czy cos maja miec inne prawa, albo byc pod ochrona...to takie zerowanie na podzialach...

Nawet jakby oponentem Trumpa był wieszak na ubrania, to wieszak byłby bardziej racjonalnym wyborem. Trump gada już od kilku miesięcy a jeszcze nic nie powiedział. Trump to taka Palin w spodniach. Chociaż trzeba przyznać, że Palin była burmistrzem i gubernatorem zanim była kandydatka na VP. Trump był bankrutem, prowadził szemrane interesy, unika odpowiedzi na temat swojego stanu posiadania. Dalej uważasz Trump jest taki super? Hilary jakaby nie była to wiadomo czego się spodziewać.

Gdybym w pracy odezwał się raz odnośnie kobiet jak Trump to zrobił wielokrotnie, to bym wyleciał oknem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak myślałem - kompletne zero wiedzy. Odebranie broni ? Chyba w reklamach NRA - które - jeżeli ktoś traktuje na serio to mam IQ poniżej 60. Albo ujemne. Które to kraje ameryki łacińskiej do uprzywilejowane ? I w jaki sposób ?

I jakie to są ograniczenia w dziedzinie healthcare między stanami ?

Wlasnie udowodniłaś że nie masz najmniejszego pojęcia o czym piszesz... Konkrety please, inaczej wyglądasz dokładnie jak Trump, który pytany o konkretne plany na temat wojska powiedział "że od tego będzie miał generałów" :)

Sa filmiki krazace po sieci, gdzie zwolennicy Hilary mowia o tym, ze de facto nie mowi sie tego ludziom wprost, ale ona jest za odebraniem broni.

co do imigracji:

- nie sadzilam, ze Max Kolonko klamie - dzieki za oswiecenie! Faktycznie, nie mieszkam jeszcze w US..CNN prezentujace wypowiedzi kandydatow tez klamia...boshe, a ja po 8 latach kupilam tv :( wstyd mi.

a, i jeszcze np. taki portal...http://www.cfr.org/campaign2016/donald-trump/on-immigration#on-the-issues

Sory, ale u Was srodek dnia, a ja rano wstaje do pracy, wiec nie bede dzis szukac linkow dalej. Prosze za to o linki do cudownej polityki pani H.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę doczekac się dalszej części, bo to póki co jest niezłe :)

Sorry, ale ja Kolonki oglądać nie będę, więc stresc mi w punktach te przywileje imigracyjne dla krajów latynoskich.... Serio, jestem strasznie ciekawy...

Supporterzy Trumpa są przekomiczni i to jak widać nie tylko lokalni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jakby oponentem Trumpa był wieszak na ubrania, to wieszak byłby bardziej racjonalnym wyborem. Trump gada już od kilku miesięcy a jeszcze nic nie powiedział. Trump to taka Palin w spodniach. Chociaż trzeba przyznać, że Palin była burmistrzem i gubernatorem zanim była kandydatka na VP. Trump był bankrutem, prowadził szemrane interesy, unika odpowiedzi na temat swojego stanu posiadania. Dalej uważasz Trump jest taki super? Hilary jakaby nie była to wiadomo czego się spodziewać.

Gdybym w pracy odezwał się raz odnośnie kobiet jak Trump to zrobił wielokrotnie, to bym wyleciał oknem.

Powiedzialam, ze lubie go za jego brak poprawnosci politycznej i zgadzam sie z wieloma punktami, o ktorych mowi, a nie, ze jest alfa i omega i zbuduje mu oltarzyk! Z informacji na temat obu kandydatow - tych informacji do ktroych dotarlam - tak - wole Trumpa zdecydowanie. Jesli wolisz Hilary albo innego kandydata, to nie bede Cie za to obrazac - nie boj sie :) Mi przynajmniej nie brakuje kultury osobistej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę doczekac się dalszej części, bo to póki co jest niezłe :)

Sorry, ale ja Kolonki oglądać nie będę, więc stresc mi w punktach te przywileje imigracyjne dla krajów latynoskich.... Serio, jestem strasznie ciekawy...

Supporterzy Trumpa są przekomiczni i to jak widać nie tylko lokalni.

Przepraszam, teraz zauwazylam, ze ucielo mi fragment - stad pewnie Twoje uniesienie. - sa uprzywilejowane w stosunku do krajow Europy mialo byc. procentowy rozklad przyznawania wiz jest ok. 9.30 minuty.

No widzisz, teraz masz juz jedno ze zrodel, a jak go nie lubisz i nie ogladasz, to trudno...Twoja sprawa.

No coz, to samo moge powiedziec o supporterach Hilray. Ile glosow, tyle opinii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, teraz zauwazylam, ze ucielo mi fragment - stad pewnie Twoje uniesienie. - sa uprzywilejowane w stosunku do krajow Europy mialo byc. procentowy rozklad przyznawania wiz jest ok. 9.30 minuty.

No widzisz, teraz masz juz jedno ze zrodel, a jak go nie lubisz i nie ogladasz, to trudno...Twoja sprawa.

No coz, to samo moge powiedziec o supporterach Hilray. Ile glosow, tyle opinii.

Bez jaj... Obejrzalem - otoz kolega Kolonko po pierwsze opowiada bzdury, po drugie oczywiscie nie tlumaczy co to za uprzywilejowanie bo oczywiscie takiego nie ma.

Ogolne liczby imigrantow czy procenty pewnie sie zgadzaja, ale NIE MAJA ONE NIC WSPOLNEGO Z UPRZYWILEJOWANIEM. Biora sie z tego w jaki sposob Ci ludzie imigruja (glownie poprzez rodzine) i zaden Trump nic na to nie poradzi - typowu przyklad na opowiadanie bzdur i obiecywanie ludziom rzeczy ktorzy albo nie maja wystarczajaco duzo wiedzy zeby sprawdzic, ale nie sa wystarczajaco inteligentni.

Jedyne procentowe podzialy posiada Diversity Visa lottery - https://en.wikipedia.org/wiki/Diversity_Immigrant_Visa#Statistics - polecam spojrzec na selected applicants (Latin America - 3,999 vs. Europe 40,000 w 2015).

Wydajesz sie byc dosc wyedukowana osoba wiec przynajmniej sprawdz zrodla zanim wystawisz sie na posmiewisko. Kolonko - te kilka minut ktore wysluchalem - opowiada centralne bzdury i brzmi jakby pracowal w kampanii Trumpa. Nie wiem dlaczego zakladasz ze poda on prawdziwe informacje biorac pod uwage pro-Trumpowski ton jego "programu".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przy okazji - jako niedoszly imigrant nie majacy jeszcze (nieimigracyjnej) wizy w reku to bym sie bardzo mocno zastanowil nad tym co piszesz - bo Trump zdaje sie ze w kwestii imigracji zapowiedzial to zacznie od calkowitego jej zatrzymania zeby sie jej "przyjrzec" dokladniej... Wiec zastanow sie dokladnie czy na takiego kandydata bys zaglosowala...

(oczywiscie tego zrobic nie moze - bez pomocy kongresu i zmiany aktualnego prawa - i nie bedzie mogl ale nie przeszkada mu to opowiadac takich glupot tylko i wylacznie po to zeby Ci ktorzy nie czaja bazy w takie bajki wierzyli)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...