Skocz do zawartości

Gdyby Hilary I Donald Znalezli Się Na Bezludnej Wyspie....


rzecze1

Rekomendowane odpowiedzi

Trump nie ma żadnego programu. Szerzy tylko populistyczne gadki skierowane do osób które tęsknią za starymi dobrymi czasami, gdy pracownik fabryki mógł zarobić na siebie i rodzinę, podczas gdy żona siedziała w domu z "jardą", gotowała obiadki i wychowywała dzieci. Te czasy już nie wrócą choćby skały srały ;) Najłatwiej zwalić winę za zmiany gospodarcze i ekonomiczne na imigrantów i mniejszości rasowe. Zdesperowani Amerykanie to łykną, zwłaszcza ci którzy przez lata musieli chować się ze swymi rasistowskimi poglądami, a teraz mogą do upojenia karmić się otwarcie (w końcu!) nienawiścią do muzułmanów i "czarnuchów."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 240
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Powiedzialam, ze lubie go za jego brak poprawnosci politycznej i zgadzam sie z wieloma punktami, o ktorych mowi, a nie, ze jest alfa i omega i zbuduje mu oltarzyk! Z informacji na temat obu kandydatow - tych informacji do ktroych dotarlam - tak - wole Trumpa zdecydowanie. Jesli wolisz Hilary albo innego kandydata, to nie bede Cie za to obrazac - nie boj sie :) Mi przynajmniej nie brakuje kultury osobistej :)

Obrazilem Cię swoją wypowiedzią?

Ani nie głosujesz, tak jak ja, ani nie mieszkasz w USA, a informacje szukasz w sieci. Posłuchaj Trumpa. Nie wyrwane z kontekstu. Obejrzałem wszystkie debaty z Trumpem i wiele jego wypowiedzi dla CNN i Fox news.

Dla mojego wewnętrznego gimnazjalisty to kandydat wymarzony. Niepoprawny politycznie, każdemu da, nikomu nie zabierze. Każdy ma Korwina na miarę swoich możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jak podobala wam sie wczorajsza debata? Ja zaczelam ogladac, ale po jakims czasie zasnelam ;<<

Nie obejrzalem calej - obejrzalem za to kolejny odcinek Stranger Things - ktory wymiata. Ale z tego co widzialem - typowy Trump.

We should do this, we should that, we have to do this - w zadnym momencie nie wspomnial ani slowem jak to wszystko zrobic albo jak zamierza zrobic. Na pytaniach o podatki polegl zupelnie, na pytanie co mu zajelo tyle czasu zeby przyznac ze Obama sie urodzil w US zaczal sie krecic w kolko. Typowy populizm dla idiotow (niestety). Mowiac szczerze to sie dziwilem Hillary ze udalo sie jej utrzymac powage bo mi osobiscie byloby ciezko - slyszac tremendous mniej wiecej co piate slowo.

Anyway, wspomnialem ze Stranger Things wymiata ? ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałam debatę. Trump wyszedł na ignoranta i chama. Nikt chyba niczego innego się nie spodziewał. Nie lubię Hillary, ale rozniosła go na kawałki. Cz to przekona zwolenników Trumpa? Pewnie nie, oni robią w gacie własnie dlatego że jest chamem. Taki Amerykański Lepper ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba juz o tym wcześniej wspomniałem, ale po debacie powtórzę - Trump mnie jeszcze nie przekonał, ze chce byc prezydentem. Ciągle uwazam, ze coś co miałoby byc tylko "a raising profile excercise" wymknęło się spod kontroli i stąd jego kazdorazowe sabotaze własnej kampanii gdy szanse na wygraną zblizają się do 50 procent. Prawdziwy show będzie mógł zacząc po przegranej, bo przeciez dla demagoga i showmana nie ma nic lepszego niz bycie przywódcą opozycji oburzonych. A jest to juz zdecydowanie lepsze niz bycie nieefektywnym prezydentem którego połowa kraju nienawidzi, a druga połowa jest nim zawiedziona.

Jak o tym pomyślec, to popadnięcie Trumpa w strukturalizowane kajdany nieefektywnej prezydentury byłoby dla niego idealną nauczką. Dla niego, ale moze przede wszystkim dla jego szerokiej bazy, zwłaszcza tej internetowej odnajdującej proste odpowiedzi na skomplikowane problemy w filmikach na You Tubie...

Zderzenie się z glebą rzeczywistości bardzo by im się przydało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...