Skocz do zawartości

Gdyby Hilary I Donald Znalezli Się Na Bezludnej Wyspie....


rzecze1

Rekomendowane odpowiedzi

Zderzenie się z glebą rzeczywistości bardzo by im się przydało.

Dla mnie to troche analogiczna sytuacja do PiSu w PL - i o ile moze im to zderzenie z rzeczywistoscia przyda o ile nie jestem pewien czy sie przyda spoleczenstwu...

Problem z takimi eksperymentami jest taki ze traca wszyscy, zaczyna sie syf w gospodarce ktora nie kosmicznie wrazliwa nawet na rzeczy potencjalnie nieistotne (np. Brexit - gielda poleciala na ryj mimo ze nikt do konca nie wiedzial - i nie wie - co to konkretnie oznacza).

Ale idac za tym - najlepsze teorie spiskowe ktore slyszalem to takie ze za Trumpem stoja demokraci a caly ten eksperyment ma na celu rozpieprzenie GOP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 240
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Dla mnie to troche analogiczna sytuacja do PiSu w PL - i o ile moze im to zderzenie z rzeczywistoscia przyda o ile nie jestem pewien czy sie przyda spoleczenstwu...

Problem z takimi eksperymentami jest taki ze traca wszyscy, zaczyna sie syf w gospodarce ktora nie kosmicznie wrazliwa nawet na rzeczy potencjalnie nieistotne (np. Brexit - gielda poleciala na ryj mimo ze nikt do konca nie wiedzial - i nie wie - co to konkretnie oznacza).

Ale idac za tym - najlepsze teorie spiskowe ktore slyszalem to takie ze za Trumpem stoja demokraci a caly ten eksperyment ma na celu rozpieprzenie GOP.

Realne koszty to są takie, ze Brytyczycy będą musieli się przeprosic z Blackpool, bo zagraniczne wakacje dzień po były juz 10% procent drozsze. A cyrk dopiero się zacznie jak nas wreszcie z Unii wyproszą. Piszę "wyproszą", bo jak na razie po tej stronie Kanału nikomu się nie spieszy (z oczywistych powodów), i to Bruksela obecnie nalega...

Takie niestety zaczęły się czasy. PiS, Brexit, Trump, AFD w RFN, Front Narodowy we Francji. Duzo ma tym udziału rosyjska dezinformacja (jedyna dziedzina w której ruscy są bardzo dobrzy), no i niestety internet. Niektórzy mówią, ze ludzie głupieją, ja mówię, ze większosc zawsze była... nie tyle głupia.... ile... "średnio zorientowana jak działa świat", o, tak powiem zeby juz byc kulturalnym. Dziś tylko jest taka róznica, ze kazdy dostał platformę, takze mobilną, na której to swoje "średniozorientowanie" nie tylko moze reklamowac, ale jeszcze zyskac poklask innych "średniozorientowanych". I stąd te wszystkie teorie o WTC, Bilderbergach, rządzie światowym, truciu ludzi przez samoloty, ludziach jaszczurach czy płaskiej Ziemii...Do wyboru do koloru...

Do tego ludzie Zachodu zapomnieli jak wygląda prawdziwe zycie (takie jakie 4/5 globu wiedzie) i przywykli do relatywnego dobrobytu (brak wojny/realnego zagrozenia zycia/powolny ale jednak wzrost stopy zyciowej). To wszystko, połączone z draznieniem ich multimedialnym mirazem pokazującym jak "prawdziwy sukces" wyglądac powinien - basen, miliony, nielimitowane podróze, kazde studia zapewniające bardzo dobrą pracę i inne rzeczy których 99 procent społeczeństwa w ZADNYCH warunkach i nigdy nie będzie miało szansy osiągnąc, to wszystko daje rezultaty takie a nie inne. Naiwniacy nie tylko niszczą to co z trudem stworzyli ich dziadowie i rodzice, ale jeszcze dają doskanały powód do zamknęcia w przyszłości tej oazy "wolności" jaką jest internet.

http://fakty.interia.pl/raporty/raport-usa-wybory2016/aktualnosci/news-donald-trump-obiecuje-zniesienie-wiz-dla-polakow,nId,2282399?hkt=facts-1#iwa_source=bloczek_poczta

Jestem ciekaw ilu Polaków się na to nabierze.

Swoją drogą cała Polonia jaką znam w USA będzie głosować za Trumpem .

Tu się juz dawno poddałem. Bardzo duzo Polaków jest po prostu masochistami, którzy uwielbiają obchodzic rocznice róznorakich klęsk, katastrof, rozczarowań i zdrad. W razie wygranej Trumpa datę złozenia jego "złamanych obietnic" będą mogli sobie dopisac do litanii miesięcznic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... I stąd te wszystkie teorie o WTC, Bilderbergach, rządzie światowym, truciu ludzi przez samoloty, ludziach jaszczurach czy płaskiej Ziemii...Do wyboru do koloru...

http://niewiarygodne.pl/gid,15073495,img,15073814,kat,1017185,title,10-teorii-spiskowych-ktore-okazaly-sie-prawda,galeriazdjecie.html

to tak odnosnie teorii spiskowych. Dodalbym jeszcze cos z polskiego podworka -tajne wiezienia CIA. Ci co pamietaja to wiedza, ze osoba ktora pierwsza o tym powiedziala zostala publicznie wysmiana przez wszystkie media z politykami wlacznie - dalsza historie znamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

możecie podrzucić jakieś linki do konkretnego programu Hilary?

Bo w sumie z debaty to można się dowiedzieć że ona "da, wyrówna, podniesie" ale kurna z czego to już nie powiedziała.

Nie lubieę takich populistycznych bredni...

Trump wiadomo zaciął się na murze, Chinach i dilach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://niewiarygodne.pl/gid,15073495,img,15073814,kat,1017185,title,10-teorii-spiskowych-ktore-okazaly-sie-prawda,galeriazdjecie.html

to tak odnosnie teorii spiskowych. Dodalbym jeszcze cos z polskiego podworka -tajne wiezienia CIA. Ci co pamietaja to wiedza, ze osoba ktora pierwsza o tym powiedziala zostala publicznie wysmiana przez wszystkie media z politykami wlacznie - dalsza historie znamy

Dzięki za sztandardowy przykład tego o czym mówiłem.

Watergate, MK-ultra czy więzienia CIA zostały ujawnione właśnie dzięki mainstreamowym mediom (w powyzszych przypadkach amerykańskim), a jeszcze zadna dzięki niszowym "spiskowcom" zajmującym się "wizjami i przepowiedniami", "ezoteryką i magią" czy "przedziwnymi historiami medycznymi", tematami strony przez Ciebie tu poleconej!......

Wrzucenie do jednego worka takze Manhattanu czy działań na Kubie to juz czyste "zapychanie listy". Kazde mocarstwo miało swój program atomowy. Energia atomowa to było coś nad czym naukowcy pracowali otwarcie na wiele lat przed wojną. Zaś Kuba - wow, really? "(...) odnajdywanie oraz likwidacja ognisk, które mogłyby się przyczyniać się do rozprzestrzenienia się totalitarnego ustroju komunistycznego (...)" to była doktryna wyłozona (znów - OTWARCIE) przez Harrego Trumana i zadną tajemnicą nie była. Polecam otworzenie ksiązki do historii, kiedyś Klasa 8, mniej rzeczy będzie wtedy zasługiwało na przymiotnik "niewiarygodne"...

Poza tym, co do CIA wpływającej na media, podsłuchiwania czy innych operacji, no cóz, "niespodzianka" - od tego CIA jest... Tak jak kazde inne słuzby spcjalne kazdego innego państwa. To, ze w USA niektóre sprawy są ujawniane świadczy nie tylko o ponadprzeciętnej transparentności amerykańskiego systemu, ale niestety czasem takze o nieudolności słuzb (vide Snoweden).

Zas to, ze na pierwszym miejscu jest "Katyń" to jest jednak szczyt wszystkiego :) Moze artykuł o 100 teoriach spiskowych jakie istnieją w Korei Płn? Tu przynajmniej nie trzeba duzo udowadniac, wystarczy się rozejrzec i ma się "dowód", ze rezim kłamie, a ludzie którzy czują tam pismo nosem maja rację. Co oczywiście znaczy, ze nasze teorie tez są prawdziwe... Bo chyba taka była "logika" tego "artykułu", nie?

To jest tragedia obecnego pokolenia - marnowanie czasu na kolorowe bzdury zamiast porządnej edukacji, uczestnictwa społeczności i realnego wpływania na najblizszą rzeczywistosc. A zacząłbym od przyjęcia zasady, ze kazda strona wymagająca 11 kliknięc aby przeczytac 4 paragrafy na krzyz i obejrzec kilka obrazków - NIE jest warta odwiedzin.

Co do debaty to nie obejrzałem całej, jak Trum zaczął ponownie mówic o "trickle down economy" nie wytrzymałem i włączyłem film.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to pierwszy przyklad z brzegu jeki "wyplulo" google, a ty czepiasz sie konkretnych przypadkow, i to , ze strona nie tak zrobiona. Nie mam czasu i zamiaru nic ci udowadniac ani przekonywac(zreszta nie taka byla moja intencja), ze jest tak czy inaczej. Kazdy szuka to co chce znalezc i kazdy wierzy w to co chce wierzyc. Jeden woli szukac teorii spiskowych, drugi pokemonow, dlatego jeden glosuje na Clinton, a drugi na Trumpa.

Nie chce mi sie szukac przykladow jak to rzady robily doswiadczenia na ludziach, czy projekt Manhattan, kiedy to wysylano wlasnych zolnierzy do epicentrum wybuchu ,truciznach dodawanych do zywnosci , bańkach spekulacyjnych, itp. Kto chce, to znajdzie, a kto nie che uwierzyc to i tak nie uwierzy po przeciez to teoria spiskowa. Po latach okazuje sie,ze to normalne (czego jestes doskonalym przykladem) bo przeciez i tak wszyscy o tym wiedzieli (poza zainteresowanymi).

Naprawde wierzysz w "...ponadprzecietna transparentnosc amerykanskiego systemu..."?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba jestem jedyna, która obejrzała debatę do końca z tego co widze. Tylko mi popcornu brakowało. A tak powaznie to wyliczono kłamstwa po debacie T :16-H :0, a niektórzy nadal krzyczą, ze Hilary to kłamczuch a Trump to kandydat jakiego nam potrzeba. Chyba nie na te grzyby co trzeba chodzą.

Ja tam nigdy jakoś super za Hilary nie byłam, ale tak ogólnie dochodzę do wniosku, ze Trump, który ma wiele słów, no i najlepsze slowa, jak juz sam wiele razy wspomniał, to chyba w dzieciństwie za długo na słońcu zostal zostawiony. I nie chodzi mi tu o ten pomarańcz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...