Skocz do zawartości

Wykształcenie / Doświadczenie Zawodowe


mimek6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 48
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
4 godziny temu, heniecki napisał:

No to w takim razie po co jest pytanie w aplikacji odnosniesnie wyksztalcenia-zawodowe? to oni tam ludzi nie potrzebuja co potrafia cos zrobic rekami i poniekad glowa tylko samych inz.mgr.doc.dr.i tak dalej i tak dalej.

Dokladnie tak. Do pomachania rekami to tutaj jest juz calkiem sporo osob. Akurat remontuja mi droge do pracy i na odcinku 100 metrow stoi chyba z 10 osob i macha rekami, a i tak niewiadomo jak jechac i po co :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, heniecki napisał:

No to w takim razie po co jest pytanie w aplikacji odnosniesnie wyksztalcenia-zawodowe? to oni tam ludzi nie potrzebuja co potrafia cos zrobic rekami i poniekad glowa tylko samych inz.mgr.doc.dr.i tak dalej i tak dalej.

Tam jest nawet sama podstawówka ;) Bo przecież małżonek i dzieci nie muszą spełniać minimalnych warunków loterii, a muszą być wpisani do zgłoszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, sly6 napisał:

gonzo nie podałeś w zgłoszeniu ze masz zawód lecz jakie masz wyksztalcenie. Teraz w ds260 podajesz ze masz skończona szkole średnia .

myslalem ze lepiej bedzie wygladac techniczny zawod,niz jakas szkola srednia.Teraz moj zawod nie chyta sie w SVP,i chyba lipa. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, sly6 napisał:

i to jest najgorsze nie czytanie regulaminu..

Gonzo teraz weź oddech,zapoznaj się z regulaminem i odpowiedź sobie czy masz szanse

 

masz skończone 12 lat nauki szkole średnia to jest ok

aby na rozmowie o wizę mówisz jakie masz plany i tyle.

Pierwszy raz biore udział,kumpel mi podal namiar na loterie w poniedzialek 7 listopada.To na szybko do fotografa,myk myk,wszystko szlo pomyslnie i aplikacje zrobilem be przeczytania regulaminu!...dalem ciala,Trudno.

No i teraz niewiem czy sie moga doczepic do takiego czegos?Czy da rade to odkrecic?Bo mam znajomego w stanach ktory na rozmowie nawet niebyl pytany o doswiadczenie zawodowe,baa anwet niemial dokumetacji stazu bo pracowal w wielkiej korporacji w niemczech przez posrednika.Tak ze na moje proste rozumowanie ,roznie to bywa z tymi kolnsulami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...