Jump to content

Ubezpieczenia Medyczne

Recommended Posts

• Replies 26
  • Created
  • Last Reply

To jedyna strona z jakiej ja kiedys korzystalam, placilam ok 300$ plus dentysta 40$ Za jedna osobe i to bylo takie sobie ubezpieczenie, jedno z najtanszych jakie mi zaoferowano przy moich i meza zarobkach.

My też korzystaliśmy ze strony, jaką podała Amy. To jest strona ogólna, gdzie będziesz miał dostępne pakiety z różnych firm ubezpieczeniowych i w różnych cenach. Nam w pierwszym roku wyskoczyło 90 planów, z których musieliśmy wybrać jeden. :)

Raczej uda mi sie zalapac na darmowy covered california na ten rok a w przyszlym juz bede normalnie placil.

Mam kolejne pytanie. Nie wiem jakim cudem z paycheckow sciagane mi jest cos co jest nazwane Madicare tax i tu pytanie o co w tym chodzim, jak i kiedy mozna z tego korzystac, czy musze to placic itd. Bylem w HR i dostalem informacje ze to jeden z rzadowych potworow i kazdy to musi placic a czytam na nacie o Medicare i wychodzi na to ze to dla osob po 65 roku albo mlodszych z okreslonymi chorobami.

Dalby ktos rade wytlumaczyc lopatologicznie co to jest i dlaczego trzeba to placic ?

Dalby ktos rade wytlumaczyc lopatologicznie co to jest i dlaczego trzeba to placic ?

Bo kiedyś będziesz z tego Medicare korzystał. Kto ma płacić? :D Ci co korzystają teraz są albo na emeryturze, albo niezdolni do pracy.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...