Skocz do zawartości

Loteria Wizowa 2018 Rejestracja Od 4 Października Do 7 Listopada


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

Skąd ta teoria ze ludzie z UK jako miejsce zamieszkania mają większe szansę na wylosowanie?

Ania38 wysunęła taką teorię (chyba swoją własną)

Nie ma znaczenia czy jako kraj aktualnego zamieszkania wpiszesz Polskę czy UK.

Powyższe miało znaczenie przy DVL2017 także podczas uwalniania ("dolosowywania") kolejnej puli osób uprawnionych do wysłania wniosku wizowego. Przedmiotowe stwierdzenie oparte jest o lekturę dostępnych, otwartych źródeł informacji, które, jako materiał niekompletny, mogą oczywiście prowadzić do błędnych wniosków.

maciopa mógłbyś rozwinąć temat lub podać źródło tych informacji ?

Czyli co "dolosowali" tylko osoby z wybranych regionów świata zamiast z całej puli otrzymanych wniosków ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

nie znam ale nazwa zachęcająca hahahaha

mowie wam jak zobaczycie takiego lysego przystojniaka ktory bedzie grał około roku 2020 w Niezniszczalnych 14 to to własnie ja :):) :)

To ja chce być Chuckiem Norisem jego epizod w pierwszej części...bezcenny.

Jak by to powiedział Tomasz Hajto komentując mecz Polska-Dania...()"pojawiam się i znikam" hehe

Masz jakieś statystyki na ten temat?

Spokojnie poszukam i przedstawię dowody. Możne się mylę, lecz sam do końca nie wierze w słowo "losowanie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prem aby to potwierdzić byś musiał miec procent wysłanych zgłoszeń z UK dla Polski :)

Trochę mi to tez przypomina program IEC do Kanady gdy okazało się ze jeden drugiego ściągali i pisalo na forach jak kto ludzie sobie radzą i po pewnym czasie to ucichło bo np życie okazało się inne od tego opisywanego :)

Czy brexit coś może mieć znaczenie. Za parę miesięcy podadzą ile osób wysłało zgłoszenie i powinno być więcej lub podobnie do dv2017 a mniej co roku jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , mam takie małe pytanko , jak wysyłałem wniosek na GC to przy liczbie dzieci zostawiłem puste pole , ponieważ słyszałem , że nic nie trzeba wpisywać , no i przeszło pozytywnie . Czy to mnie dyskwalifikuje ?? Nigdzie nie mogę znaleźć informacji na ten temat. Przeczytałem pytanie kolegi "ZIP" i zacząłem się poważnie zastanawiać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...