Skocz do zawartości

Loteria Wizowa 2018 Rejestracja Od 4 Października Do 7 Listopada


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Witam. Ja mam takie pytanie, po gimnazjum poszedłem i skończyłem szkołę zawodową która ma we wniosku czwarty stopień wykształcenia, później w ramach dokształcania się zrobiłem liceum ogólnokształcące bez matury które we wniosku nazywa się szkoła średnia bez dyplomu i ma drugi stopień wykształcenia czyli "ranga" jest odwrotna do tej u nas i tu pytanie, które wykształcenie lepiej zaznaczyć??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Widzę, że jest tu sporo znawców fotografii, a ja mam pytanie. Może lepsze by było na jakieś forum fotograficzne :) . Czy zdjęcie odebrane od fotografa w formie elektronicznej, a odebrane w formie papierowej i zeskanowane to jest to samo? Krótko mówiąc, czy ma to znaczenie, że wsadzam do wniosku takie, albo takie? Wiem, że musi mieć odpowiednie parametry (piksele, kB i wymiar), ale czy ma znaczenie czy jest to oryginalny plik, czy zeskanowany? No bo jak tak piszecie co oni mogą tam sprawdzić, na co patrzeć i czego się dogrzebać to aż mnie naszły wątpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Widzę, że jest tu sporo znawców fotografii, a ja mam pytanie. Może lepsze by było na jakieś forum fotograficzne :) . Czy zdjęcie odebrane od fotografa w formie elektronicznej, a odebrane w formie papierowej i zeskanowane to jest to samo? Krótko mówiąc, czy ma to znaczenie, że wsadzam do wniosku takie, albo takie? Wiem, że musi mieć odpowiednie parametry (piksele, kB i wymiar), ale czy ma znaczenie czy jest to oryginalny plik, czy zeskanowany? No bo jak tak piszecie co oni mogą tam sprawdzić, na co patrzeć i czego się dogrzebać to aż mnie naszły wątpliwości.

Oczywiscie ze nie jest to samo, jakos po zeskanowaniu bedzie wyraznie gorsza ale najprawdopodbniej wystarczajaco dobra.- wiekszy problem dla wiekszosci ludzi to pozniej to zeskalowac do tych 600 x 600 px (czy ile tam loteria wymaga) zeby sensownie wygladalo i bylo w miare ostre. Geralnie zdjecie z aparatu cyfrowego wychodzi rzedu ~5000x4000 pixeli (w przyblizeniu), zeskalowanie tego do miniatury 600 x 600px zwykle powoduje albo utrate ostrosci albo dramatyczne przeostrzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...