Skocz do zawartości

Loteria Wizowa 2018 Rejestracja Od 4 Października Do 7 Listopada


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Przejrzałam sporo internetów, ale odpowiedzi jednoznacznej nie znalazłam.

Jeżeli mój mąż pochodzi z Egiptu, mieszka na stałe w Katarze, jest moim mężem (Polka), to w jaki sposób wypełnić pytanie związane z 'przynależnością' przywileju składania wniosku o Zieloną Kartę? Ma wypełniać na podstawie Egiptu czy tego, że jesteśmy małżeństwem podczepiam go pod Polskę żebyśmy w razie czego poszli razem na rozmowę o wizę w Polsce?

Zupełnie nie wiem jak to poprawnie rozwiązać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej mam mały problem z wypełnieniem formularza zgłoszeniowego na zieloną kartę. Od września tego roku jestem na studiach w USA, jest to mój pierwszy rok, w Polsce starałam się o wizę i jestem tu leganie na wizie studenckiej. Przy punkcie 8, gdzie jest pytanie o Mailing Address, mam wpisać polski adres, czyli tam gdzie jestem zameldowana czy lepiej wpisać amerykański? I w punkcie 9 w pytaniu o Country where you live today, rozumiem że mam wpisać USA? Byłabym bardzo wdzięczna za odpowiedź, bo niby są to proste pytania ale jednak boję się, że przez taką głupotę mogą odrzucić moje zgłoszenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. w pytaniu nr 8 b c d(CHODZI O ADRES). Jeśli mieszkam na wsi Kobylniki 17 to jak powinnam to wpisac tylko w 8c (miejscowosc) czy rowniez w 8a. Proszę o pomoc u nas nie ma ul. a ja juz się pogubialam

Witam. w pytaniu nr 8 b c d(CHODZI O ADRES). Jeśli mieszkam na wsi Kobylniki 17 to jak powinnam to wpisac tylko w 8c (miejscowosc) czy rowniez w 8a. Proszę o pomoc u nas nie ma ul. a ja juz się pogubialam

Witam. w pytaniu nr 8 b c d(CHODZI O ADRES). Jeśli mieszkam na wsi Kobylniki 17 to jak powinnam to wpisac tylko w 8c (miejscowosc) czy rowniez w 8a. Proszę o pomoc u nas nie ma ul. a ja juz się pogubialam

Witam. w pytaniu nr 8 b c d(CHODZI O ADRES). Jeśli mieszkam na wsi Kobylniki 17 to jak powinnam to wpisac tylko w 8c (miejscowosc) czy rowniez w 8a. Proszę o pomoc u nas nie ma ul. a ja juz się pogubialam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...