Skocz do zawartości

Loteria Wizowa 2018 Rejestracja Od 4 Października Do 7 Listopada


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

53 minuty temu, rynr napisał:

Wiedzialem, ale do dv2017 nie byl to problem jak zostalo Ci już pokazane.

Moj komentarz dotyczyl informacji ze nikt nie ma zamiaru nikogo informowac ze wyslal stare zdjecie. Jest to oczywiste przeciez nie jestesmy dziecmi i osoba slaca stare zdjecie wiedzac o tym co wysyla nie musi byc informowana w takcie procesie ze zrobila to co zrobila bo jest to poprostu oczywist dla niej samej. 

W sytuacji jesli ta weryfikaca bedzie dzialac prawidlowo rzad usa nie bedzie nikogo informowac ze wyslal stare zdjecie tylko odrzuci je w procesie weryfikacji aplikacji na poziomie algorytmow przetwarzajacych dane i ci nie wezma udzialu w loterii ze wzgledu na nie spelnienie wymogu formalnego jakim jest nowe zdjecie.

Wiec tylko glupiec moglby oczekiwac informacji ze jest glupcem...

Inna sprawa jest to ze moze sie okazac ze jednak te algorytmy nie dzialaja i komus sie uda dotrzec na rozmowe bo zostanie wylosowany i przejdzie caly proces pozytywnie, wtedy taki przypadek mozna by uznac czyms na ksztalt precedensu i inni mogli by sie mamic ze jednak maja szanse.

 

Oczywiscie nikt niczego nie moze potwierdzic na tym etapie bo wyniki juz za pare godzin i wtedy prawda ujrzy swiatlo dzienne.

Aczkolwiek osoby tworzace zasady loterii, sa osobami na tyle inteligentnymi ze poprzez odp zaprojektowanie procedsu unikna niepotrzebnych niewygodnych sytuacji dla obu stron. Przeciez jesli taka weryfikacja z informacja czy zdjecie jest stare mialaby miejesce to dostalibyscie ja od razu po wgraniu takiego samego zdjecia z prosba o podeslanie innego, a takiej sytuacji nie bylo. Wiec jak mniemam osoba slaca to samo zdjecie w wyniku przetwarzania danych na jakims pozniejszym etapie moze/zostanie odrzucona i nikt jej z tej okazji nie poinformuje ze zdjecie byloby stare itp itd bo sama taka informacja byloby bezsesowna, poprostu system wykryl odpadasz i to nie nasz problem i nie nasz obowiazek ze nie spelniles/as warunku formalnego. Druga strona medalu to jak nie wiesz dlaczego to uwazasz ze ci sie nie udalo dostaniesz info has not been selected... i placzu nie bedzie jkby to bylo w sytuacji ze odrzcamy cie bo zdjecie bylo stare.

 

Amerykanie odniesli sukces bo opracowali mase procedur i sie ich trzymali i dzieki temu przemysl i gospodarka sie u nich rozwinela z tym ze przepisy te nie hamowaly rozwoju a go umozliwialy, jeden z moich wykladowcow ciagle powtarzal ze sukces ameryki to to ze wszystko jest robione z odp instrukcja wiec dane dzialanie zawsze praktycznie musi sie udac a u nas najpierw sie robi a pozniej mysli i mamy jak mamy...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
20 minut temu, felipemasa napisał:

 dzięki wiem , że jest/była taka możliwość przy DV2017....mam nadzieję, że w tym roku też będzie. Ja zawsze robie sobie back'up....i okazało się , że pierwszy bezwiednie skasowałem a drugi back'up skopiowałem z poprzedniej edycji.....hihi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem printa ekranu i zostawiłem w katalogu...który skasowałem bezwiednie. Printa wysłałem tez na maila w razie gdybym ten katalog bezwiednie skasował....okazało się, że na maila wysłałem printa ale z poprzedniej edycji......sierota ze mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, szaman napisał:

Zrobiłem printa ekranu i zostawiłem w katalogu...który skasowałem bezwiednie. Printa wysłałem tez na maila w razie gdybym ten katalog bezwiednie skasował....okazało się, że na maila wysłałem printa ale z poprzedniej edycji......sierota ze mnie

szaman, no bardziej zakręconym być nie można...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...