Skocz do zawartości

Loteria Wizowa 2018 Rejestracja Od 4 Października Do 7 Listopada


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

36 minut temu, pablonh napisał:

Piksel po pikselu to weryfikuje maszyna, natomiast człowiek widzi, że zdjęcia są albo różne, albo łudząco podobne do siebie, Jeśli są łudząco podobne można się im przyjrzeć dokładnie i w przypadku trochę innego kadrowania lub kompresji, które komputer zinterpretował jako różne obrazy można bez pudła rozpoznać, że to to samo zdjęcie.

 

Zyjac w USA tyle lat, nie widzialem takiej skrupulatnosci. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ja też wysłałem stare zdjęcie, bo nie byłem na bieżąco z newsami ambasady i na forum, ale tak na prawdę nie ma co gdybać w tej sprawie. Zobaczymy jakie będą wyniki we wtorek, może niektórzy przeczytają, że zostali zdyskwalifikowani, bo nie chce im się czytać instrukcji.

Pozdrawiam i życzę powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, rynr napisał:

Ja też wysłałem stare zdjęcie, bo nie byłem na bieżąco z newsami ambasady i na forum, ale tak na prawdę nie ma co gdybać w tej sprawie. Zobaczymy jakie będą wyniki we wtorek, może niektórzy przeczytają, że zostali zdyskwalifikowani, bo nie chce im się czytać instrukcji.

Pozdrawiam i życzę powodzenia

Ciekawe jest tylko to, czy w uzasadnieniu odrzucenia wniosku, będzie pisać, że to przez zdjęcie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale sie "spuszczacie" nad tymi zdjeciam . Jutro sie wsyztko okaze. Inof o fotce starszej niz 6msc jest zawsze. W loteri DV2016 wygrala dziewczyna ktora wyslala zdjecie zrobione na tel bialej sciani a na zdjęciu bylo widac jej cien a co najwazniejsze to obyl ostatni dzien wysylania zgloszen do loteri w wiec imposible is nothing!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...