Skocz do zawartości

Loteria Wizowa 2018 Rejestracja Od 4 Października Do 7 Listopada


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
9 godzin temu, felipemasa napisał:

Czyli rozumiem, że w przypadku kiedy chcę wyjechać jak najpóźniej (koniec 2018) i mam nisku numer (mniej niż 10XXX) to muszę wypełniać DS260 np pod koniec roku? Czy takie przeciąganie złożenia wniosku DS260 (z niskim numerem) nie wpłynie jakoś negatywnie na szanse zaproszenia na rozmowę?

My specjalnie przeciagnelismy wypelnianie DS na polowe lipca, aby dziecko moglo spokojnie skonczyc rok szkolny. Rozmowe mielismy 22 lutego, ale czas  liczy 6 miesiecy na opuszczenie liczy sie od wizyty lekarskiej (termin wyjazdu do 8 sierpnia). 

Mysle, ze wypelniajac DS pod koniec sierpnia zaproszenie na rozmowe przyszloby na marzec-kwiecien wiec wyjazd maksymalnie  okolo wrzesien-pazdziernik 2018. Jedna rzecz ktora budzila we mnie nerwowosc, ze "wszyscy" dostaja zaproszenia na rozmowy, wizy i dla nas nie starczy :) , ale spokojnie widac, ze nie ma powodu do zmartwien, oni wszyskto maja poukladane :) i zaproszenie na rozmowe na pewno bedzie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, sigmalion napisał:

My specjalnie przeciagnelismy wypelnianie DS na polowe lipca, aby dziecko moglo spokojnie skonczyc rok szkolny. Rozmowe mielismy 22 lutego, ale czas  liczy 6 miesiecy na opuszczenie liczy sie od wizyty lekarskiej (termin wyjazdu do 8 sierpnia). 

Mysle, ze wypelniajac DS pod koniec sierpnia zaproszenie na rozmowe przyszloby na marzec-kwiecien wiec wyjazd maksymalnie  okolo wrzesien-pazdziernik 2018. Jedna rzecz ktora budzila we mnie nerwowosc, ze "wszyscy" dostaja zaproszenia na rozmowy, wizy i dla nas nie starczy :) , ale spokojnie widac, ze nie ma powodu do zmartwien, oni wszyskto maja poukladane :) i zaproszenie na rozmowe na pewno bedzie.

 

od 27 lat loteria trwa i byly przypadki ze ludzie wysłali dokumenty i zaproszenia nie bylo bo się wizy skończyły .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.04.2017 o 11:17, KaeR napisał:

Świadomie użyłem zdjęcia z zeszłego roku a przypuszczam, że głupotą bije mnie na głowę 98% aplikantów z nowym zdjęciem...  inaczej nie musieliby aplikować. 

Tak na marginesie, zdjęcie do paszportu i wizy ma inne wymiary z tego co pamiętam, więc nie za bardzo idzie użyć ponownie. Wyrabialem paszport 4 lata temu 

Kurde chłopie ale musisz być mądrym facetem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...