Skocz do zawartości

Loteria Wizowa 2018 Rejestracja Od 4 Października Do 7 Listopada


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ciekawe ile osób w ogóle czyta wymagania potrzebne do wniosku, bo ZAŁOŻĘ się, że baardzo dużo osób np. co roku posyła wnioski loteryjne cały czas z ... tymi samymi zdjęciami (choć mogę się mylić) - bo po co robić nowe skore te są ok :) i Pewnie na "wyniku" loterii nawet nie podaja powodu dla ktorego "losowo" nasz wniosek "przegral" w starciu z innymi. No chyba ze weryfikacje zdjecia dokonuja dopiero w konsulacie, to prosze poprawcie mnie...

(pisze o tym, bo po prostu zirytowala mnie jedna mloda dziewczyna [nie "wygladala" na glupia], ktora byla przede mna w kolejce w konsulacie w Krakowie i na wejsciu, gdzie Polka ocenia papiery przed wpuszczeniem "na gore" klocila sie z nia, ze zdjecie do wizy ktore ze soba zabrala nie jest starsze niz 6 MIESIECY tak jak pisze w WYMAGANIACH - mimo tego, ze urzedniczka pokazywala jej ze IDENTYCZNE, IDENTYCZNE ma w paszporcie wydanym 4 lata wczesniej... ) - a tak musialem sie tym podzielic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Radosny napisał:

Ciekawe ile osób w ogóle czyta wymagania potrzebne do wniosku, bo ZAŁOŻĘ się, że baardzo dużo osób np. co roku posyła wnioski loteryjne cały czas z ... tymi samymi zdjęciami (choć mogę się mylić) - bo po co robić nowe skore te są ok :) i Pewnie na "wyniku" loterii nawet nie podaja powodu dla ktorego "losowo" nasz wniosek "przegral" w starciu z innymi. No chyba ze weryfikacje zdjecia dokonuja dopiero w konsulacie, to prosze poprawcie mnie...

(pisze o tym, bo po prostu zirytowala mnie jedna mloda dziewczyna [nie "wygladala" na glupia], ktora byla przede mna w kolejce w konsulacie w Krakowie i na wejsciu, gdzie Polka ocenia papiery przed wpuszczeniem "na gore" klocila sie z nia, ze zdjecie do wizy ktore ze soba zabrala nie jest starsze niz 6 MIESIECY tak jak pisze w WYMAGANIACH - mimo tego, ze urzedniczka pokazywala jej ze IDENTYCZNE, IDENTYCZNE ma w paszporcie wydanym 4 lata wczesniej... ) - a tak musialem sie tym podzielic ;)

Podobno dopiero od tego roku system sprawdza czy nie było identycznego zdjęcia w przeszłości. Wcześniej z tego co czytałem żadnej weryfikacji zdjęcia nie było (ktoś pisał na forum że wygrał GC z kompletnie źle zrobionym zdjęciem - na tle framugi i kolorowej tapety, i poprawił to dopiero przy wyrabianiu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My startowaliśmy 4 razy... i za każdym razem mieliśmy te same fotografie. W loterii DV2017 nie stanowiło to problemu w uzyskaniu wizy, ale teraz już może :). Jeśli chodzi o ekscytacje to  tylko przy pierwszym sprawdzeniu była... kolejne lata, człowiek się już tak nie nastawia.... Po pierwszym HAS NOT BEEN SELECTED przechodzi sie do porządku dziennego i wysyła kolejne zgłoszenie w pażdzierniku, o ile nie cofną programu albo zmienią zasady.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, ToFFiK napisał:

Podobno dopiero od tego roku system sprawdza czy nie było identycznego zdjęcia w przeszłości. Wcześniej z tego co czytałem żadnej weryfikacji zdjęcia nie było (ktoś pisał na forum że wygrał GC z kompletnie źle zrobionym zdjęciem - na tle framugi i kolorowej tapety, i poprawił to dopiero przy wyrabianiu)

A skad masz takie informacje, ze system sprawdza czy zdjecie bylo identyczne ?

Znam osoby, ktore kilka razy wysylali to samo zdjecie i zostali wylosowali :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, magdziurek napisał:

A skad masz takie informacje, ze system sprawdza czy zdjecie bylo identyczne ?

Znam osoby, ktore kilka razy wysylali to samo zdjecie i zostali wylosowali :) 

Tak jak napisałem system miał sprawdzać dopiero od DV2018, poczytaj tematy na temat tej loterii 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...