Skocz do zawartości

Loteria Wizowa 2018 Rejestracja Od 4 Października Do 7 Listopada


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, andyopole napisał:

Ja w 2016 roku mialem5 tygodni urlopu czyli około 25 dni roboczych + jak zawsze, wolne od Wigilii do Nowego Roku, też płatne.

Wiesz Andy, Twoj staz pracy jest troszke wiekszy niz moj. Ja sobie musze wypracowac wolne - zaczynam od 0 platnych dni i po kazdym roku dostaje 5. Maksimum jakie moge osiagnac to tez 25 dni, ale troche lat mi to zajmie :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
4 godziny temu, karol0219 napisał:

Tylko jaka jest definicja forumowego bywalca? :lol: Bo ja np. czytam to forum kilka lat, a zarejestrowałem się dopiero w październiku ubiegłego roku :)

Obejmijmy tym pojęciem osoby które zarejestrowały się na forum przed ogłoszeniem wyników. Jak wszystko będzie jasne, to zobaczymy czy komuś się udało. 

Swoją drogą, jest tu już kilka dinozaurów (wliczając w to mnie) próbujących szczęścia od paru ładnych lat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Dublin napisał:

Alez ja nie pije do ciebie andyopole...

Jedynie jestem ciekaw opini innych osob ktore takie zachowanie zaobserwowaly i skoro pisza o tym to widzialy w tym problem i jakos sobie pewnie takie zachowanie tlumaczyly, a skoro mialy caly obraz tej konkretnej sytuacji, to moga ze swojego punktu widzenia okreslic, ze ta jednostka twierdzaca to, byla uprzedzona prawdopodobnie z takiego lub innego powodu.

Nie szukam potwierdzenia  zalozenia, ze wszyscy tacy sa bez wyjatku. 

kazdy ma inne myśli i jedni to potwierdza a inni nie,daj ludziom władze,pobyt czy kasę to zobaczysz Ich władze do tego znajomych czy rodzinę dobrą. Bo jesli ktos jest taki dobry to niech zaczyna życie w samotności a do tego w stereotypach i zobaczymy jak długo da radę żyć,takich osób jest parę %. Inni będą silni w grupie. I stąd czasami ta pogarda jest. Znam osobę z jednej strony powodzi jej się lecz jedzie na plecach innych i to jest ostatnia osoba co Ci pomoże.

ostatnio czytałem bloga o tym jak obcy Polacy pomagali sobie wiec bywają wisienki na torcie ze nie patrzy się z góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...