Skocz do zawartości

Loteria Wizowa 2018 Rejestracja Od 4 Października Do 7 Listopada


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Wie ktoś może, na jakim numerze skończyły się ubiegłoroczne wizyty po wylosowaniu GC? Czy może w dalszym ciągu (do października) przeprowadzane są w konsulatach rozmowy i dojdzie do numeru 55 000 = jeśli ktoś z nas za 10 dni otrzyma numer < 50 000 to jest szansa za rok jechać na interview?? Czy może numerów tak wysokich już nie wysyłają (nawet dla listy rezerwowej) tylko otrzymamy odpowiedź - "nie poszczęściło się Państwu tym razem, proponujemy spróbować ponownie za rok" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, karol0219 napisał:

Rozumiem. Zatem jestem bywalcem. Tobie i sobie życzę powodzenia, mam nadzieję, że w tym roku GC uda się wylosować nie tylko dinozaurom, ale też bywalcom  ;)

Dzięki, przyda się.

Ogólnie z roku na rok podchodzę do tego z coraz mniejszymi emocjami. Przy pierwszej loterii myślałem o niej od wysłania wniosku po wyniki w maju, ba nawet planowałem swoje przyszłe życie w USA :D Obecnie po końcu rejestracji w listopadzie od czasu do czasu przypomnę sobie o DV i tak na serio zaczynam myśleć o tym gdzieś dopiero w połowie kwietnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Radosny napisał:

Wie ktoś może, na jakim numerze skończyły się ubiegłoroczne wizyty po wylosowaniu GC? Czy może w dalszym ciągu (do października) przeprowadzane są w konsulatach rozmowy i dojdzie do numeru 55 000 = jeśli ktoś z nas za 10 dni otrzyma numer < 50 000 to jest szansa za rok jechać na interview?? Czy może numerów tak wysokich już nie wysyłają (nawet dla listy rezerwowej) tylko otrzymamy odpowiedź - "nie poszczęściło się Państwu tym razem, proponujemy spróbować ponownie za rok" :D

na Europe nie ma 50 tys numeru.. Sa np do 35-38 tys. i z takim numerem czasami jest po loterii. Widać po forum ze rozmowy kończą sie w maju,czerwcu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, sly6 napisał:

na Europe nie ma 50 tys numeru.. Sa np do 35-38 tys. i z takim numerem czasami jest po loterii. Widać po forum ze rozmowy kończą sie w maju,czerwcu.

Ok, dzięki.

Czyli trzymamy kciuki, pocieramy łapki, odmawiamy nowenny itd itp etc za otrzymanie emaila z numerem w pierwszych 10 000 :)

(Choć w moim przypadku to zapewne pewne osoby odmawiałyby zdrowaśki, żebym/żebyśmy jednak nie zostali wylosowani w tej loterii). Tak to bywa, że w "domu" często "trzymają" nas takie sytuacje, gdzie trzeba się opiekować np. kimś z rodziców, teściów albo żona w ciąży i nawet samolotem lecieć nie może ;)  Się zobaczy jak potoczą się "nasze" losy. Na forum czy będę wchodził "po maju, czerwcu" to nie wiem, bo chyba nikomu nie jest przyjemnie czytać entuzjastyczne relacje ludzików którym się udało, kiedy samemu jest się looserem :(;) 

Muszę jednak przyznać że to chyba pierwsze forum na którym tak przyjemnie się czyta pomocne informacje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, cee napisał:

Tydzień szukałem zgłoszenia z numerem, ale znalazłem. Już się bałem że będzie kopa ;)

 

14 godzin temu, maciopa napisał:

Następnym razem zapisz numer w postaci cyfrowej na dysku w jakimś charakterystycznym katalogu :)

 

14 godzin temu, Dublin napisał:

Lepiej zrobic pare kopii, kopia cyfrowa moze takze przestac istniec... Ja druknolem i mam z paszportem jedna. Szkoda byloby przez tak trywialne zaniedbanie pozbawic sie szansy na sprawdzenie wyniku.

numer zgloszenia do dv ? z tego co pamietam jesli sie ten nr zgubi to mozna go latwo odzyskac w formularzu. Niech mnie ktos poprawi...@sly6 jak to jest ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, prem napisał:

Już za parę dni za dni parę...:D

KaeR co u Ciebie?? Czekasz sobie pewnie niecierpliwie na 03.05.2017:D

Az się wzruszyłem z uwagi na troskę. :-D Nie mogę spać po nocach. Zawsze marzyłem o wyjeździe do USA. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...