Skocz do zawartości

Loteria Wizowa 2018 Rejestracja Od 4 Października Do 7 Listopada


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
1 minutę temu, ilya_ napisał:

wiesz o tym, ze na swiecie, moze i w PL sa ludzie, ktorzy po tych nocach nie spia bo loteria...

Ja mam za dużo innych powodów, które powodują u mnie bezsenność, żeby się przejmować czymś co ma mniejsze prawdopodobieństwo niż, że zadzwoni do mnie modelka Victoria Secret. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4/20/2017 o 19:18, maciopa napisał:

osoba o tak niskiej ilości płatnego urlopu.

Aż wygrzebałem materiały które dostałem razem z ofertą pracy z NIH. Z "Employee Benefit Programs" (pracodawca federalny)
 

Cytuj

 

Vacation Accrual Schedule (pierwszy wiersz)

Years of Elligible Full-Time Work: 1-5 Years | Vacation Days Each Year: 10 Days | Vacation Days Accued Each Month: 0.83

 

Więc 10 dni urlopu rocznie to miejscami norma. Co więcej, pamiętam jak dziś jak gość mi przez telefon tłumaczył, że pracownicy federalni mają lepiej bo mają dodatkowo w kalendarzu kilka świąt więcej z dniami wolnymi niż zwykły pracownik private-sector.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

 

To zalczynamy odliczanie ! Ja nawet wydrukowalam sobie flage amerykanska z dopiskiem : Your application has been selected.

Zgodnie z prawem przyciagania powinno zadzialac :) Hehe Tymczasem (po ogloszeniu wynikow) w celach turystycznych wybieramy sie na 2 tygodnie na zachodnie wybrzeze. Start Las Vegas a konczymy w San Francisco :) 

Korci mnie zeby sprawdzic wynik w USA, ale pewnie i tak to nie ma znaczenia, a nie wytrzymam, zeby tyle czekac.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...