Skocz do zawartości

Loteria Wizowa 2018 Rejestracja Od 4 Października Do 7 Listopada


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, karolamo napisał:

Pamiętam jak ja odliczałam dni do wyników w 2013 roku. :) Pamiętam jak zobaczyłam, że mój mąż wygrał. Niesamowite uczucie. Nagle wiadomo, że niedługo życie się zmieni. 

Trzymam kciuki za wszystkich tych, którzy marzą o zamieszkaniu w USA, nam się udało. Naprawdę warto. :)

Super, gratulacje !! Gdzie teraz mieszkacie w USA ? My niedlugo wyjezdzamy turystycznie na 2 tygodnie do USA. W sumie to bedzie nasz pierwszy wyjazd. Poki co wszystko zalatwione hotele, plan atrakcji itp. Hej przygoda !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
7 godzin temu, karol0219 napisał:

A ile razy braliście udział w loterii? Za którym razem Wam się udało? :)

Za pierwszym. :)

7 godzin temu, magdziurek napisał:

Super, gratulacje !! Gdzie teraz mieszkacie w USA ? My niedlugo wyjezdzamy turystycznie na 2 tygodnie do USA. W sumie to bedzie nasz pierwszy wyjazd. Poki co wszystko zalatwione hotele, plan atrakcji itp. Hej przygoda !

Na Florydzie, a dokładniej w Sarasocie. Gdzie jedziecie na te 2 tygodnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W roku 2009 był statystycznie 1% szans na wygraną:

https://www.thoughtco.com/winning-the-green-card-lottery-1951544

Tak więc wydaje mi się, że całkiem nieźle... Tylko pytanie, jak to w tym roku będzie, kiedy w USA takie zawirowania w polityce i takie masakryczne napięcia na świecie, czy nie okaże się że zamiast 9,1mln chętnych w 2009, w 2016 było tych milionów 90+...

jeszcze 6 dni :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, karolamo napisał:

Pamiętam jak ja odliczałam dni do wyników w 2013 roku. :) Pamiętam jak zobaczyłam, że mój mąż wygrał. Niesamowite uczucie. Nagle wiadomo, że niedługo życie się zmieni. 

Trzymam kciuki za wszystkich tych, którzy marzą o zamieszkaniu w USA, nam się udało. Naprawdę warto. :)

Ja tez odliczalem w 2013 roku po raz pierwszy:D Gratuluje i zycze dalszej pomyslnosci w USA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...