Skocz do zawartości

Loteria Wizowa 2018 Rejestracja Od 4 Października Do 7 Listopada


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

No dobra, oba nasze zgłoszenia będą zdyskwalifikowane ze względu na zdjęcia. I co z tego że dałam nowe, jak gdzieś mi umknęło to że zdjęcia mają mieć max 240kb. Nasze mają po 336kb... No cóż - mówi się trudno. 

Życze powodzenia wszystkim, którzy bardziej uważnie zgłębiają wymagania ;) 

Szkoda, że załączając zdjęcie nie jest tak, że zbyt duży plik nie jest ładowany... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
1 godzinę temu, Dragony napisał:

No dobra, oba nasze zgłoszenia będą zdyskwalifikowane ze względu na zdjęcia. I co z tego że dałam nowe, jak gdzieś mi umknęło to że zdjęcia mają mieć max 240kb. Nasze mają po 336kb... No cóż - mówi się trudno. 

Życze powodzenia wszystkim, którzy bardziej uważnie zgłębiają wymagania ;) 

Szkoda, że załączając zdjęcie nie jest tak, że zbyt duży plik nie jest ładowany... 

Jeśli formularz przyjął plik o tej wadze, to nie masz się co martwić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze robię deser focie telefonem poznie wrzucam do croopa i gotowe. Dużo osób które już zostały wylosowane tak robiło więc nie ma się co spinac z tym fotografem. Ważne zeby bylo zgodnie z instrukcja zrobione. Jeśli przejdzie przy zgłoszeniu aplikacji to tylko czekac  do maja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Dragony napisał:

echh... za gapowe się płaci... no cóż, dla mnie 2018 już stracona, jak będzie 2019 to jeszcze spróbuję, ale to już będzie ostatni raz. 

Nie ma znaczenia Twoj blad bo przeszlo zdjecie. Chociaz to ciekawe, bo mi wieksze nie przeszlo i musialem zmieniac rozmiar...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, KaeR napisał:

Nie ma znaczenia Twoj blad bo przeszlo zdjecie. Chociaz to ciekawe, bo mi wieksze nie przeszlo i musialem zmieniac rozmiar...

Jak to jest z tymi zdjęciami.Jak przeszło przy wniosku to znaczy,że spełniło techniczne wymagania i było poprawnie wykonane?Jak myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Sroka1984 napisał:

Jak to jest z tymi zdjęciami.Jak przeszło przy wniosku to znaczy,że spełniło techniczne wymagania i było poprawnie wykonane?Jak myślicie?

Właśnie mnie też to zastanawia bo nie przycialem odpowiednio zdjęcia przed wysłaniem , ale miało odpowiednie właściwości względem wytycznych . Wniosek przeszedł , numer otrzymałem , ale wydaje mi się  że chyba nic z tego i przez głupi błąd będzie DQ .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Sroka1984 napisał:

Jak to jest z tymi zdjęciami.Jak przeszło przy wniosku to znaczy,że spełniło techniczne wymagania i było poprawnie wykonane?Jak myślicie?

Mozesz wyslac zdjecie swojego psa i tez przejdzie. Przeciez nikt tego z linijka nie sprawdza. Przeciez ludzie Wam tu pisza, ze do innych dokumentow jak paszporty, wizy itd robili sami i przechodzilo. Watpie czy kryteria sa ostrzejsze w przypadku czegos o co wiekszosc ludzi nie musi sie martwic. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...