Skocz do zawartości

Loteria Wizowa 2018 Rejestracja Od 4 Października Do 7 Listopada


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Labs92 napisał:

Jak nie zostane wylosowany, jak już zostałem i mam nadany nr CN? Własnie dwie opcje - albo zdjecie jest jednak akceptowalne albo na rozmowie u Konsula sie dowiem ze jednak nie moga mi przyznac ;/

aaaa Sorry myślałem, że mimo wylosowania wysłałeś zgłoszenie raz jeszcze w kolejnej edycji DV...tak na wszelki wypadek. W takim razie daj znać gdyby się okazało lub nie okazało, że przez "wielkość" twarzy odmówiono Ci GC. Pomoże to innym w następnych loteriach :) a ja 3mam kciuki żeby wszystko było git

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
9 minut temu, Joanna30 napisał:

To jak zostałeś wylosowany, to po co Ty w ogóle sobie zaprzątasz głowę zdjęciem?

Weź głęboki oddech, idź na spacer, albo coś... ;)

" Zgłoszenie zostanie automatycznie odrzucone przez system, jeżeli nadesłane zdjęcie cyfrowe lub skanowane nie będzie spełnialo powyższych wymagan. Równiez zgłoszenie podlega dyskwalifikacji oraz odmowie wiz w przypadku spraw, w których zdjęcia są nieaktualne, wykazują ślady manipulacji lub nie spełniają podanych wyżej wymogów.
W ubiegłych latach tysiace zgłoszen zostało odrzuconych, dlatego więc prosimy uważnie wypełnić aplikacje i dołaczyć zdjęcie aplikanta w odpowiednich rozmiarach i rozdzielczości. "

Dlatego sobie zaprzątam i nie wiem, czy to że mnie zaakceptowali i zostałem wylosowany to znaczy, że jednak jest ok czy dopiero się dowiem na rozmowie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Joanna30 napisał:

A zostało Twoje zgłoszenie automatycznie odrzucone przez system? Nie.

Bardziej chodziło mi o tą częsć: "Równiez zgłoszenie podlega dyskwalifikacji oraz odmowie wiz w przypadku spraw, w których zdjęcia są nieaktualne, wykazują ślady manipulacji lub nie spełniają podanych wyżej wymogów."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...