Skocz do zawartości

Loteria Wizowa 2018 Rejestracja Od 4 Października Do 7 Listopada


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Wysłałem dziś po raz pierwszy wniosek o wizę. Otrzymałem CN, jednak jest on jakiś dziwny. po 2018 nie ma żadnego EU, są tylko randomowe cyfry i litery, W przykładach z poprzednich lat widziałem coś typu 2017EU0000XX, u mnie nic z tego poza rokiem sie nie zgadza. Czy coś jest nie tak z wnioskiem? Druga osoba, która ze mną wypełniała również ma podobny ciąg znaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, error napisał:

Wysłałem dziś po raz pierwszy wniosek o wizę. Otrzymałem CN, jednak jest on jakiś dziwny. po 2018 nie ma żadnego EU, są tylko randomowe cyfry i litery, W przykładach z poprzednich lat widziałem coś typu 2017EU0000XX, u mnie nic z tego poza rokiem sie nie zgadza. Czy coś jest nie tak z wnioskiem? Druga osoba, która ze mną wypełniała również ma podobny ciąg znaków.

Przy wysłaniu wniosku nie otrzymujesz numeru typu EU2017xxxxxxx tylko otrzymujesz numer potwierdzający , który wpisujesz dopiero żeby sprawdzić czy wygrałeś i jest to ciąg liczb i cyfr , w twoim przypadku jest on prawidłowy. Jeśli wygrasz , dopiero wtedy otrzymujesz CN number typu EU2018xxxxxxxx i dalsze instrukcje postępowania .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

A ja dzisiaj po przeczytaniu wątku i informacji o zdjęciach sprawdziłem jakie wysłałem w tej edycji i w latach poprzednich. I tak:

DV2014 - zdjęcia prawidłowe - wylosowany (ale zrezygnowaliśmy z wyjazdy przed otrzymaniem wizy)

DV2015 - zdjęcie kompozycyjnie, wymiarowo prawidłowe - ale z KOLCZYKAMI u  żony - niewylosowane 2 zgłoszenia

DV2016 - zdjęcie kompozycyjnie, wymiarowo prawidłowe - ale z KOLCZYKAMI u  żony - niewylosowane 2 zgłoszenia

DV2017 - zdjęcie kompozycyjnie, wymiarowo prawidłowe - ale z KOLCZYKAMI u  żony - niewylosowane 2 zgłoszenia

DV2018 - zdjęcia prawidłowe - czekamy :)

 

Zdjęcia za każdym razem robiłem sam i później edycja w PT albo innym programie. DV2014 pokazuje że takie zdjęcia mogą być i nie muszą być od fotografa. Jakoś wcześniej na te kolczyki w ogóle nie zwracałem uwagi. W sumie w instrukcji z tymi kolczykami chyba nie jest tak konkretnie nic napisane. Może to przypadek, a może nie ale tak to wygląda u nas. Czekamy teraz na DV2018. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat
19 godzin temu, Copacabana napisał:

 

 Powiedzcie jeszcze proszę, na którym etapie liczą się punkty za zawód? Rozumiem, że dopiero po wylosowaniu?  Bo mój i mojego męża zawód jest dość wysoko punktowany. 

W przypadku DVL nie ma "punktów" za zawód. Rolą pracownika konsularnego jest teoretycznie ocena Waszych umiejętności przystosowania się do życia i przeżycia w USA. Można mieć super zawód (jakikolwiek by on nie był :P) ale nie mieć pomysłu na emigrację. Na Waszym miejscu poszedłbym za radą Sly i wyjechał do Australii, skoro macie wystarczającą ilość punktów.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Dragony napisał:

Nie jestem pewna :( 

Zdjęcia miały odpowiednie wymiary (600x600) ale niestety ona (moje i mojej córki) maja po ponad 300kB wagi, a gdzieś głęboko w instrukcji jest że do max 240kB ... 

Nie martw się. Teoretycznie formularz nie powinien przyjąć zdjęć o wadze powyżej 240 kB i prawdę mówiąc dziś sprawdzałem w pracy czy przejdzie jpg o wadze ok 300 kB i... formularz go odrzucił jako zbyt duży, więc nie wiem jak Ci się udało :) ale skoro się udało to głowa do góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, sepes napisał:

DV2014 - zdjęcia prawidłowe - wylosowany (ale zrezygnowaliśmy z wyjazdy przed otrzymaniem wizy)

Tak z ciekawości zapytam rezydentów forum - czy historia zna przypadki gdy ktoś został wylosowany i zrezygnował a potem został wylosowany ponownie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...