Skocz do zawartości

Loteria Wizowa 2018 Rejestracja Od 4 Października Do 7 Listopada


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
5 godzin temu, illinois napisał:

Jestem od 20 października w Stratford CT, w Polsce bez problemu dostałem wizę na 10 lat, lecąc tutaj zadeklarowałem swój pobyt na 6 miesięcy, dokładnie bilet powrotny mam 11.04.2017 :) na miejscu dostałem pozwolenie na pobyt w USA do 19.04.2017, przed wylotem uzupełniłem wniosek o gc. Jestem ciekaw czy uda się, choć jest mi wszystko jedno :) pozdrawiam wszystkich i życzę szczęścia! Ja czekałem 15 lat aby w końcu zobaczyć stany na własne oczy :)! Ps. Zdjęcie do loterii dałem z tamtego roku ;) przez pomyłkę, może to nie będzie miało znaczenia ;)

Marzenia sie spelniaja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użyłem tego samego zdjęcia co w DV2017 do wizy turystycznej w sierpniu tego roku i nie było z tym problemu (to samo dla 2 osób). I to samo zdjęcie wysłałem do DV2018. Mamy jakieś przykłady ludzi, którzy wylosowali z tym samym zdjęciem, które wysłali rok wcześniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest informacja na stronie Ambasady aby nie używać takiego samego zdjęcia co z loterii 2017 i nawet jak jest ktoś tak zrobił kiedyś i bylo ok teraz jest inaczej. To ze tak wyszło z wiza turystyczną to teraz idź po wizę z tym samym zdjęciem po ponad pól roku i zobaczysz reakcję. To są inne systemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie dodano to obostrzenie aby miec dodatkowa furtke wykluczen. Ludzie widocznie nagminne to robili i ktos postanowil polozyc temu kres... (lamaniu warunkow uczestnictwa)

Natomiast informacja na temat aktualnego zdjecia byla znana od zawsze, wiec wysylanie zdjecia rocznego uzytego w poprzedniej edycji bylo nie zastosowaniem do tego wymogu. W sumie to mogles zalaczyc zdjecie roczne ale inne i wtedy "spełnił bys warunek" pomijajac w tym momencie fakt ze moglbys juz wygladac nieco inaczej. Czas pokaze czy takie ponowne uzycie tej samej fotografii bedzie skutkowac wykluczeniem, wiec bym moze dla co poniektorych szansa bedzie... (np gdy zdjecie zostalo jakos zmodyfikowane w stosunku do starszej wersji).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tylko ciekawi jedna rzecz, wysłałem wniosek dla moich rodziców do loterii wizowej, niestety im zrobiłem nowe zdjęcia aplikacją którą udostępniła ambasada "US Embassy Mobile" ale swoje zdjęcie niestety wkleiłem to co rok temu wrzuciłem do DV2017, dane "dzieci" są mniej szczegółowe niż głównego aplikanta we wniosku loteryjnym, więc może aż tak zaawansowane te systemy nie są, żeby to ogarnąć, co sądzicie? Bo obawiam sie, że mogłem tym zmarnować ich szanse w tym roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...