Skocz do zawartości

Loteria Wizowa 2018 Rejestracja Od 4 Października Do 7 Listopada


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ok, dzięki za odpowiedź, zrobię to przez IE.

Mail mam rozumieć nie ma znaczenia?

Zrobiłem dziś zdjęcia, w photo tool trochę je poprawiłem i zapisałem. Czy te zdjęcia już na pewno będą spełniać wszystkie wymogi? Pytam, bo czas mnie goni, wnioski będę składał w niedzielę i już nie będzie możliwości poprawy zdjęć u fotografa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą wysłałem swoje zgłoszenie. Poszło szybko i sprawnie .Nawet się nie spodziewałem ,ze tak szybko . Teraz widzę ,że przestała strona działać fuksneło mnie się strasznie.  Żadnego Photo Toola nie używałem , sprawdziłem tylko w właściwościach ,ze wszystko z fotką w porządku jeśli chodzi o wielkość itd. Wykształcenie jednak na wszelki wypadek zaznaczyłem ,,skromniejsze”- University degree.

Mam teraz dwa pytanka nie wiem czy dobrze zrozumiałem ale można zalogować się tam na stronie by sprawdzić swoje dane no i status 2 Maja , mnie po wprowadzeniu danych wyświetla ,że SA nieprawidłowe (confirmation number). Sprawdzałem trzy raz na 100% jest poprawny. Chwile zawahania mailem przy: District/County/Province/State tam podajemy województwo.? Rozumiem ,ze be polskich liter bo nie przejdzie. Imię też swoje dałem bez polskich liter , zastanawiałem się czy dać tak czy po angielsku Lucas i kolejna zagwozdka miasto dałem przetłumaczone na angielski Cracow.  Jak to potraktują zobaczymy w maju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dajesz Lukasz a nie Lucas bo jak przyjdzie do ds260 to co wpiszesz;)w paszporcie masz Lukasz..

można wpisać Krakow

 

a co do sprawdzania danych to pozostaje 2 maja i zobaczysz czy wygrałeś i do tego czasu żaden numer z dv2018 nie przyjmie się.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • sly6 odpiął ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...