Skocz do zawartości

Czy Mogą Dochodzić Gdzie Pracuje I Ile Zarabiam?


Rekomendowane odpowiedzi

Wizy sa po to ze państwo je wydające wybiera sobie osoby ktore chce gościć na swoim terytorium. Praca na czarno jest oszustwem a to w USA jest traktowane bardzo poważnie. Ja cie nie oceniam, ale z punktu widzenia rzadu USA tez nie chciałbym zeby "oszust" mnie odwiedzał. Przecież skoro oszukuje to "mnie" tez moze oszukać. I tyle. Uporządkuj sobie życie a potem staraj sie o wize. Bycie rolnikiem czy hydraulikiem nie jest ujma na honorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tłumaczysz jak konsul, zgadzam się z tym, oprócz jednego ... żadna praca to nie oszustwo.

Temat do zamknięcia.

Praca oczywuscie oszustwem nie jest. Natomiast zlamanie deklaracji o turystycznym pobycie a nastepnie praca bez zezwolenia jest klamstwem traktowanym tutaj bardzo powaznie.

Ograniczajac zatrudnienie na czarno rzad pragnie chronic miejsca pracy dla tych, ktorzy tu mieszkaja legalnie. Na Ile to sie rzadowi udaje nie bedziemy dyskutowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praca oczywuscie oszustwem nie jest. Natomiast zlamanie deklaracji o turystycznym pobycie a nastepnie praca bez zezwolenia jest klamstwem traktowanym tutaj bardzo powaznie.

Ograniczajac zatrudnienie na czarno rzad pragnie chronic miejsca pracy dla tych, ktorzy tu mieszkaja legalnie. Na Ile to sie rzadowi udaje nie bedziemy dyskutowac.

Nie czytałeś mojego tematu, wyraźnie pisałem, ze nie chce jechac za pracą, ale nie mam tego po prostu jak twardo udowonic i zadalem jedno dwa pytania w związku z tym. Póki co daje sobie spokój, nie będzie USA, będzie coś bliżej równika ale na tamtej półkuli, pozdrawiam : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...