Skocz do zawartości

Nie wpuścili mnie do USA


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Lx13 napisał:

Facet jest zdesperowany (nie mylić z zdeterminowanym). Dlatego nie dostał wizy. Ale fajne story...

To oczywisty nonsens. Prawdziwy powód-to ten ze pan konsul ma z góry założony plan do wykonania: ma być przekroczony okreslony próg odmów, by w ten sposób mieć wymowkę dlaczego Polakom nie można znieść wiz wyjazdowych. A autor tego wątku miał tego pecha ze padło nie niego. Wpełni rozumiem jego wściekłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 217
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
12 godzin temu, Roelka napisał:

Moze to wlasnie dlatego nie dostales wizy. Za bardzo zdesperowany jestes. :P W to odwołanie cos nie wierze...

Nie jestem zdesperowany po prostu chce odwiedzić kraj który mi się podoba turystycznie i dopne swego a jak nie to zwiedze sobie Toronto. niech wpuszczają ciapatych bo Polak to zło konieczne 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, RobertNYc napisał:

To oczywisty nonsens. Prawdziwy powód-to ten ze pan konsul ma z góry założony plan do wykonania: ma być przekroczony okreslony próg odmów, by w ten sposób mieć wymowkę dlaczego Polakom nie można znieść wiz wyjazdowych. A autor tego wątku miał tego pecha ze padło nie niego. Wpełni rozumiem jego wściekłość.

Dokładnie słyszałem na rozmowie jak gość nie miał pracy a on nie wie co będzie zwiedzal  i dostał. Wszystko zale zy od szczęścia i humoru konsula i tak jak napisałeś ma być przekroczony próg odmów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, zenek77 napisał:

no i hula wiatr od czasu do czasu:-)

Taaa, oczywiscie. Wiatr hula, ale gdzie indziej...

5 godzin temu, zenek77 napisał:

Nie jestem zdesperowany po prostu chce odwiedzić kraj który mi się podoba turystycznie i dopne swego a jak nie to zwiedze sobie Toronto. niech wpuszczają ciapatych bo Polak to zło konieczne 

 

Jak Ty dostaniesz wize, to ja zjem swoja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, KaeR napisał:

Taaa, oczywiscie. Wiatr hula, ale gdzie indziej...

Jak Ty dostaniesz wize, to ja zjem swoja. 

 

40 minut temu, KaeR napisał:

Taaa, oczywiscie. Wiatr hula, ale gdzie indziej...

Jak Ty dostaniesz wize, to ja zjem swoja. 

hula hula poczytałem sobie trochę.... Jak dostanę na pewno wyślę zdjęcie ale czy jest sens jeść? żeby Cię nie zamknęli w jakimś psychiatryku bo szkoda, nie było by komu komentować na forum:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak patrzę na te niektóre komentarze osob które siedzą w USA jacy to oni mądrzy jacy cwani a sami staliście w kolejce po wizę i sraliście po gaciach a banujecie teraz ludzi którzy chcieliby tam pojechać... Niegrzeczne to jest ale co się dziwić... Jak to mówią Polak za granicą to kawał..... dla drugieo Polaka... Niestety to prawda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hula hula poczytałem sobie trochę.... Jak dostanę na pewno wyślę zdjęcie ale czy jest sens jeść? żeby Cię nie zamknęli w jakimś psychiatryku bo szkoda, nie było by komu komentować na forum:-)


E tam. Za dużo nie ryzykuje ta obietnicą. :-P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Jackie zablokował ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...