Skocz do zawartości

Nie wpuścili mnie do USA


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Joanna30 napisał:

. Ale bez przesady. Zadałeś pytanie, dostałeś odpowiedzi. Slimdog wygłosił swoją teorię, dostał inne kontrteorie... To nie powód, żeby robić z igły widły. To, że ktoś się z Wami nie zgadza, nie znaczy, że to jakaś wielka nienawiść i tego typu historie... A generalizowanie, że ci Polacy z forum, którzy nadają z USA zostali ściągnięci przez rodzinę (w domyśle: nakombinowali i teraz chojraczą) naprawdę jest cokolwiek śmieszne.

Uspokójcie emocje. WSZYSCY. Nie wiem, czego wyście się podczas tych świąt objedli, że tak Wam się kłótliwość włączyła :P

tak dostałem odpowiedz ze jak ja dostanę wize to KAER zje swoją wizę!!!!! To jest odpowiedz ? Albo że slimdog może sobie kury paść ? to tez jest odpowiedz i porady? Mam dalej cytować kulturalne odpowiedi ludzi z USA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 217
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Godzinę temu, Joanna30 napisał:

Jeśli znasz takie osoby, to mogłeś się ich poradzić, co zrobić, żeby dostać wizę. Po co zadawałeś takie pytanie na forum, jeśli nie chciałeś otrzymać odpowiedzi sprzecznych z Twoimi oczekiwaniami?

 

bo myślałem że na forum sa normalni ludzie którzy podzielą się jakąkolwiek informacją a nie zaczną pisać bzdury jak dziecko z przedszkola 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Joanna30 napisał:

A kontekst pamiętasz? ;)

wiza1.jpg

a czemu mam nie pamiętać jest jasno napisane wszystko co pisałem? i dostaej odpowiedz że jak dostanę wize to on zje swoją.... Nie ma sensu ta gadka bo jak widać kaer ma aureolę na głowie i co by nie napisał pani Joanno to Pani go będzie bronić....:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze internetowe fantomy posiadajace wiedze wieksza od Departmentu Stanu i oburzajace sie, ze nikt ich nie bierze powaznie (a przeciez to Mariolka Zenkowi sama powiedziala!) , fantomy te pija do niekulturalnosci mojej. I rzeczywiscie, czytajac raz jeszcze swojego posta o kurach... widze, ze popelnilem blad, za co przepraszam.

Moja intencja bylo kulturalne zacytowanie Marszalka Pilsudskiego, ktory Wielkim Polakiem byl i za ktorego cytowanie w dzisiejszej Polsce potepionym zostac nie mozna, bo obrona terytorialna, zbrojne ramie partii, wizyte zlozyc moze, zatem to majac w pamieci cytuje: "Wam kury szczac prowadzac a nie polityke robic!".

Hope this helps. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, rzecze1 napisał:

Widze, ze internetowe fantomy posiadajace wiedze wieksza od Departmentu Stanu i oburzajace sie, ze nikt ich nie bierze powaznie (a przeciez to Mariolka Zenkowi sama powiedziala!) , fantomy te pija do niekulturalnosci mojej. I rzeczywiscie, czytajac raz jeszcze swojego posta o kurach... widze, ze popelnilem blad, za co przepraszam.

Moja intencja bylo kulturalne zacytowanie Marszalka Pilsudskiego, ktory Wielkim Polakiem byl i za ktorego cytowanie w dzisiejszej Polsce potepionym zostac nie mozna, bo obrona terytorialna, zbrojne ramie partii, wizyte zlozyc moze, zatem to majac w pamieci cytuje: "Wam kury szczac prowadzac a nie polityke robic!".

Hope this helps. 

 

ależ zabłysnął brawo po raz kolejny fantomie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Jackie zablokował ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...