Skocz do zawartości

Nie wpuścili mnie do USA


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

35 minut temu, Joanna30 napisał:

Po to, że rozgorzała w nim kłótnia, bo "moja racja jest najmojsza". Jeśli uważasz, że slipdog mówi jak jest, to weź jego słowa pod uwagę, a nie wszystkich innych, co mają inne zdanie. Koniec i kropka. Naprawdę kłócenie się o to, kto ma rację, kto ile osób widział odchodzących z paszportami w ambasadzie, kto ma jakie znajomości i wie o łapówkach, które pobierają urzędnicy za to, czy za tamto jest BEZ SENSU.

może i nie ma sensu ale też pewne osoby jak kaer i jego spółka za wszelka cenę chcą pokazać jak to jest pięknie z tymi wizami że my tu siejemy herezje i wymyslamy nie stworzone rzeczy.... po co  pisac takie brednie? Sama Pani wie że wszystko zależy od konsula i jego humoru i ma on daleko gdzies czy ja mam związek z Polską czy nie czy pracuję czy nie.... jak ma mi dac to da... Moja koleżanka nie dostała odwołała się po 2 tyg pojechała i dostała.... to co w jej życiu się zmieniło przez te 2 tyg? Nie rozumiem po co takie osoby tu siedzą na tym forum które ciagle banują i piszą teksty że ktoś powinien kury paść bo co bo nie dostał wizy?? jest gorszy a kleś mieszka w Inverness...? Przez takie właśnie osoby jest ta cała kłótnia....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 217
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
4 minuty temu, zenek77 napisał:

dowody kolego na jakiej podstawie twierdzisz że jest to post - prawda... Ja byłem i słyszałem jak jest slimdog tez widział. Mase osób z tego forum tez się wypowiadała  że słyszała jak to pani bez pracy bez pieniędzy dostaje wizę sięgnij sobie wstecz więc co każdy tu brednie opowiada?

Brak pracy i pieniędzy jeszcze nie oznacza, że ktoś nie może dostać wizy. Prace można zawsze rzucić a kasa to rzecz względna. Liczy się całokształt. Nie ważne ile Ci się tłumaczy a ty swoje. Mnie nie przekonasz, bo czemu konsul miałby inaczej ludzi oceniać niż ja i Ty. Ty oceniasz ludzi na podstawie tego czy maja pieniądze i pracę? Ja np. nie chcę,  żeby Cię wpuszczono do USA na podstawie Twoich wypowiedzi a nie wiem ile zarabiasz i czy masz pracę. 

Poza tym widziałeś wnioski tych ludzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, zenek77 napisał:

może i nie ma sensu ale też pewne osoby jak kaer i jego spółka za wszelka cenę chcą pokazać jak to jest pięknie z tymi wizami że my tu siejemy herezje i wymyslamy nie stworzone rzeczy.... po co  pisac takie brednie? 

 
 

A moze sie w koncu odniesiesz do 5% odmow, ktore stoja w sprzecznosci z twoja post-prawda. Odmowy zawsze beda. Jak nie 5 to 3%. Zawsze bedzie jakis zenek, ktory uzna, ze zostal skrzywdzony. C'est la vie.

Cytuj

może i nie ma sensu ale też pewne osoby jak kaer

Dla jasnosci, kaer ma to gdzies. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, KaeR napisał:

Brak pracy i pieniędzy jeszcze nie oznacza, że ktoś nie może dostać wizy. Prace można zawsze rzucić a kasa to rzecz względna. Liczy się całokształt. Nie ważne ile Ci się tłumaczy a ty swoje. Mnie nie przekonasz, bo czemu konsul miałby inaczej ludzi oceniać niż ja i Ty. Ty oceniasz ludzi na podstawie tego czy maja pieniądze i pracę? Ja np. nie chcę,  żeby Cię wpuszczono do USA na podstawie Twoich wypowiedzi a nie wiem ile zarabiasz i czy masz pracę. 

Poza tym widziałeś wnioski tych ludzi?

to się w końcu zdecyduj na jakiej podstawie dostaje się wize bo za każdym razem piszesz co innego... kiedys pisałeś że związki z Polską decydują czyli stała praca, zona, firma i takie tam... Teraz juz piszesz że brak pieniędzy nie oznacza że ktoś nie może dostać wizy.... A Ty sobie możesz chciec czy ja dostanę wizę czy nie.... jeżeli oceniasz kogoś na podstawie wypowiedzi to was wszystkich powinni wywalić z USA za wasze chamskie wypowiedzi... Slimdog właśnie napisał do mnie na priv... Ze zostal zbanowany a jego wypowiedzi są usuwane? Bo co napisał prawdę jak jest? Forum służy do wyrażania swoich opinii i każdy może napisać co uważa.... Nikt nikogo nie obraża więc na jakiej podstawie się kogoś banuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, KaeR napisał:

A moze sie w koncu odniesiesz do 5% odmow, ktore stoja w sprzecznosci z twoja post-prawda. Odmowy zawsze beda. Jak nie 5 to 3%. Zawsze bedzie jakis zenek, ktory uzna, ze zostal skrzywdzony. C'est la vie.

Dla jasnosci, kaer ma to gdzies. 

to są tylko liczby i procenty dla których nie ma 100% pewności....ja nie uważam się za osobę skrzywdzoną raczej za dyskryminowaną... wolisz araba żeby przyjechał tam do ciebie i wywalił pół wioski w powietrze czy Polaka który przyjedzie pozwiedza i wróci? odpowiedz jest prosta bynajmniej dla mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, zenek77 napisał:

to się w końcu zdecyduj na jakiej podstawie dostaje się wize bo za każdym razem piszesz co innego... kiedys pisałeś że związki z Polską decydują czyli stała praca, zona, firma i takie tam...

 

Tak, liczy sie caloksztalt. Wiek, wyksztalcenie, praca itp. Ryzyko imigracji, to nie gole krzyzyki w rubrykach. Wtedy duzo mniej ludzi dostawaloby wize. To sposob w jaki ktos odpowiada, jakie ma plany na podroz (  "Chce polecieć liniami norwegian london gatwick - fort lauderdale airport za śmiesznie pieniądze na  styczen widziałem za1500zł plus hotel ,jedzenie, myślę że w 4tys się zmieszcze." -wiec wnosze, ze Kulczyk to Ty nie jestes) i inne kryteria "soft" maja znaczenie. Nie obraz sie (w sumie nie wiem czy to sie do ciebie odnosi), ale konsul ma oczy i uszy, i reaguje jak kazdy z nas. Czasem sobie pomysli: Jezus Maria! co za &*&^%^, patrzac na aplikanta... i po wizie. 

Cytuj

A Ty sobie możesz chciec czy ja dostanę wizę czy nie

Oczywiscie, ze moge sobie chciec. Na razie nie dostales, wiec jest po mojemu. :P

Cytuj

 jeżeli oceniasz kogoś na podstawie wypowiedzi to was wszystkich powinni wywalić z USA za wasze chamskie wypowiedzi...

Napisz do Donalda. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, zenek77 napisał:

to są tylko liczby i procenty dla których nie ma 100% pewności....

 

Jak to nie ma? Przeciez te liczby sa podawane co roku. Juz bardziej im wierzymy niz post-prawdzie. 

Cytuj

ja nie uważam się za osobę skrzywdzoną raczej za dyskryminowaną...

 

Na jakiej podstawie? 

Cytuj

wolisz araba żeby przyjechał tam do ciebie i wywalił pół wioski w powietrze czy Polaka który przyjedzie pozwiedza i wróci? odpowiedz jest prosta bynajmniej dla mnie

A Arab chrzescijanin moze byc? Co z polskimi muzulmaninami? Zdajesz sobie sprawe, ze Arab =/= muzulmanin? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, KaeR napisał:

Tak, liczy sie caloksztalt. Wiek, wyksztalcenie, praca itp. Ryzyko imigracji, to nie gole krzyzyki w rubrykach. Wtedy duzo mniej ludzi dostawaloby wize. To sposob w jaki ktos odpowiada, jakie ma plany na podroz (  "Chce polecieć liniami norwegian london gatwick - fort lauderdale airport za śmiesznie pieniądze na  styczen widziałem za1500zł plus hotel ,jedzenie, myślę że w 4tys się zmieszcze." -wiec wnosze, ze Kulczyk to Ty nie jestes) i inne kryteria "soft" maja znaczenie. Nie obraz sie (w sumie nie wiem czy to sie do ciebie odnosi), ale konsul ma oczy i uszy, i reaguje jak kazdy z nas. Czasem sobie pomysli: Jezus Maria! co za &*&^%^, patrzac na aplikanta... i po wizie. 

Oczywiscie, ze moge sobie chciec. Na razie nie dostales, wiec jest po mojemu. :P

Napisz do Donalda. 

Kulczyk nie musi od razu lecieć liniami Qatar Airways biznes klasą za 10tysi.... To że znalazłem tani lot to moja sprawa i moja sprawa co powiem konsulowi a forum to forum więc porównywanie wypowiedzi na forum a rozmowy z konsulem jest chyba nie poważne z twojej strony... No ale zapomniałem że Ty tu jesteś specem od wiz i Ameryki:-).... Jak dostanę wize to pamiętaj obiecałeś zjadasz swoją...:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, KaeR napisał:

Jak to nie ma? Przeciez te liczby sa podawane co roku. Juz bardziej im wierzymy niz post-prawdzie. 

Na jakiej podstawie? 

A Arab chrzescijanin moze byc? Co z polskimi muzulmaninami? Zdajesz sobie sprawe, ze Arab =/= muzulmanin? 

jakos nie bardzo chce mi się wierzyć w liczby które podają.... Nie bądż śmieszny z tymi arabami miałem na myśli muslimów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Jackie zablokował ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...