Skocz do zawartości

Nie wpuścili mnie do USA


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, cee napisał:

trzeba też wziąć pod uwagę dlaczego tak na prawdę zostały zawrócone. Nikt ci przecież nie powie o zawrócili mnie bo przesiedziałem wcześniej, tylko a to ku.. nie wpuścili mnie :/ grrrrrr 

w 2014 pojechałem w lipcu. bilet miałem do wrzesnia, tak jakoś na początku. Po uzyskaniu pobytu na 6 msc przedłużyłem sobie pobyt do 18go grudnia. W 2015 też sie wybrałem, tym razem pod koniec czerwca i koleś na przejściu pytał mnie dlaczego jeżdżę co poł roku na pół roku i myślałem ze mnie nie wpuści. Miał prawo mnie nie wpuścić bo były podejrzenia, że jeżdzę do pracy ale mnie przepchnął. I taki jeden z drugim pojedzie dwa razy w taki sam sposób, za trzecim się nie uda i juz wielki lament. Nikt głupi nie jest. 

to spoko udało ci się wiesz główny problem to odmowa wizy w ambasadzie tu jest odwieczny problem.... Ja będę próbował drugi raz i na pewno podzielę się informacją...Może jakoś w styczniu się za to zabiorę, zobaczymy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 217
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
2 godziny temu, slipdog napisał:

nie odpowiadamy za twoje ubzdurania :D 

Czy mi się wydaje czy na tym forum w kązdym temacie przodują pewne osoby, które ciągle i wszędzie zachwalają jaki to system wizowy jest super i ach och ech. Jasne - gorzej ma Niemiec lub Francuz który płaci mniejsze pieniadze i moze spokojnie lecieć do USA gdzie ma jakieś 5 % że zostanie zawrócony niż Polak, który płaci 700 zł za wniosek ma jakieś 40% szansy ze dostanie wize i jeszcze kolejne z 10 % że zostanie zawrócony na lotnisku w USA :D normalnie ci Niemcy i Francuzi nam zazdroszczą że hoho :D

slipdog twój temat zostal zamknięty o tych wizach przez Pania administrator... Szkoda bo był taki fajny amerykański... Na tym forum jak jestes niewygodny to zaraz Cię zbanują i temat zamkna nie dodasz już komentarza... I tak jak napisałes jest kilka osób które ciągle zachwalają jaki to system wizowy super  sprawiedliwy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, rzecze1 napisał:

WOW, Swieta, swieta i po swietach a tu widze, ze Zenek dalej szaleje :)

no a jak i nie tylko ja...:-) ale wiesz pani administator zaraz zamknie ten temat kwestia czasu i juz nie będę mógł wypowiadać się to co uważam i jak myślę.... Kurcze przypomina mi to trochę nasz rząd:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, zenek77 napisał:

no a jak i nie tylko ja...:-) ale wiesz pani administator zaraz zamknie ten temat kwestia czasu i juz nie będę mógł wypowiadać się to co uważam i jak myślę.... Kurcze przypomina mi to trochę nasz rząd:-)

 

To zaloz sobie swoje forum i nie bedziesz mial problemu. Nikt Ci wtedy nic nie zamknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończcie ten temat. Uzasadniłam, dlaczego temat został zamknięty. Po co przenosisz pretensje do swojego wątku?

Postaraj się o wizę drugi raz, napisz jak Ci poszło i tyle.

Dostałeś porady, uwagi osób, które starały się o wizę kilka razy, które czytają forum VJ, gdzie są opinie ludzi z całego świata (a nie tylko z tej biednej Polski, której wredne USA wiz nie chce znieść). Naprawdę nie ma co wałkować tematu, oburzać się, że ktoś myśli inaczej, niż my i robić na forum burzę z niczego.

Slipdog podaje wyliczenia z kosmosu, podczas gdy oficjalne dane podają, że procent odmów wcale nie jest w okolicy 40%, jak się to jemu wydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Joanna30 napisał:

Slipdog podaje wyliczenia z kosmosu, podczas gdy oficjalne dane podają, że procent odmów wcale nie jest w okolicy 40%, jak się to jemu wydaje.

Dla Slipdogow fakty nie maja znaczenia. Slipdogowie uwazaja ze oficjalne fakty to klamstwa, a oni wiedza lepiej. Bo widza. Bo widza ile ludzi odchodzi z paszportami.  Bo widza ze to Slonce sie kreci dookola Ziemi. Widza i wskazuja Wam na to palcami swemi!

Slipdogowie sa teraz na fali wszedzie i zanim sie sami ostatecznie zakiwaja i wroca do pasienia kur, minie troche czasu, zatem w miedzy czasie sugerowalbym wycinanie powtarzajacych sie trollujacych postow.

Szczegolnie jesli temat jest odkopywany tylko po to aby wlasnie trollowac.

A Anna Maria to by padla gdyby wrocila i zobaczyla co sie porobilo z jej pytaniem o bilet lotniczy! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, rzecze1 napisał:

Dla Slipdogow fakty nie maja znaczenia. Slipdogowie uwazaja ze oficjalne fakty to klamstwa, a oni wiedza lepiej. Bo widza. Bo widza ile ludzi odchodzi z paszportami.  Bo widza ze to Slonce sie kreci dookola Ziemi. Widza i wskazuja Wam na to palcami swemi!

Slipdogowie sa teraz na fali wszedzie i zanim sie sami ostatecznie zakiwaja i wroca do pasienia kur, minie troche czasu, zatem w miedzy czasie sugerowalbym wycinanie powtarzajacych sie trollujacych postow.

Szczegolnie jesli temat jest odkopywany tylko po to aby wlasnie trollowac.

A Anna Maria to by padla gdyby wrocila i zobaczyla co sie porobilo z jej pytaniem o bilet lotniczy! :)

wiesz, jak ktoś nie posiada wady wzroku - 10 jak ty, jesli ktoś ma przed sobą z 80 osób w kolejce, nie byłw ambasadzie raz jak ty, zna osoby które tam chodza bardzo czesto bo to nalezy do ich obowiazkó słuzbowych, znaja osobiscie osoby które tam pracują to jakoś śmiem twierdzić że taki ktoś moze powiedzieć wiecej niz twoje zza monitora ,, a mi sie zdaje, a ja kiedys raz byłem"  idź rusz tyłek i samemu zweryfiku jte 5 % odmów :D wiekszosc osób wychodzacych ci parsknie w twarz ze śmiechu z tego dobrego dowcipu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Jackie zablokował ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...