Skocz do zawartości

Nie wpuścili mnie do USA


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, cee napisał:

zenek powodzenia i tak na marginesie, z jakim zamiarem wybierasz sie do USA ? 

nie dziękuję... Z jakim zamiarem? turystycznie.... Chce polecieć liniami norwegian london gatwick - fort lauderdale airport za śmiesznie pieniądze na  styczen widziałem za1500zł plus hotel ,jedzenie, myślę że w 4tys się zmieszcze... pogoda 27 stopni ale czy mi dadzą wizę ? okarze się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 217
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Godzinę temu, Joanna30 napisał:

Skończcie ten temat. Uzasadniłam, dlaczego temat został zamknięty. Po co przenosisz pretensje do swojego wątku?

Postaraj się o wizę drugi raz, napisz jak Ci poszło i tyle.

Dostałeś porady, uwagi osób, które starały się o wizę kilka razy, które czytają forum VJ, gdzie są opinie ludzi z całego świata (a nie tylko z tej biednej Polski, której wredne USA wiz nie chce znieść). Naprawdę nie ma co wałkować tematu, oburzać się, że ktoś myśli inaczej, niż my i robić na forum burzę z niczego.

Slipdog podaje wyliczenia z kosmosu, podczas gdy oficjalne dane podają, że procent odmów wcale nie jest w okolicy 40%, jak się to jemu wydaje.

ale po co zamykac od razu temat po 20 godzinach od założenia? Porad to ja wcale nie dostałem tylko nie zbyt kulturalne wypowiedzi.... Slipdog mówi jak jest a nie owija w bawełnę Pani Joanno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, rzecze1 napisał:

Dla Slipdogow fakty nie maja znaczenia. Slipdogowie uwazaja ze oficjalne fakty to klamstwa, a oni wiedza lepiej. Bo widza. Bo widza ile ludzi odchodzi z paszportami.  Bo widza ze to Slonce sie kreci dookola Ziemi. Widza i wskazuja Wam na to palcami swemi!

Slipdogowie sa teraz na fali wszedzie i zanim sie sami ostatecznie zakiwaja i wroca do pasienia kur, minie troche czasu, zatem w miedzy czasie sugerowalbym wycinanie powtarzajacych sie trollujacych postow.

Szczegolnie jesli temat jest odkopywany tylko po to aby wlasnie trollowac.

A Anna Maria to by padla gdyby wrocila i zobaczyla co sie porobilo z jej pytaniem o bilet lotniczy! :)

i gdzie tu kultura kolego? co nie pasi ci że ktoś prawdę napisal jak jest faktycznie z wizami... Sam sobie paś kury, sam trollujesz  jak się da....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, zenek77 napisał:

ale po co zamykac od razu temat po 20 godzinach od założenia? Porad to ja wcale nie dostałem tylko nie zbyt kulturalne wypowiedzi.... Slipdog mówi jak jest a nie owija w bawełnę Pani Joanno

Po to, że rozgorzała w nim kłótnia, bo "moja racja jest najmojsza". Jeśli uważasz, że slipdog mówi jak jest, to weź jego słowa pod uwagę, a nie wszystkich innych, co mają inne zdanie. Koniec i kropka. Naprawdę kłócenie się o to, kto ma rację, kto ile osób widział odchodzących z paszportami w ambasadzie, kto ma jakie znajomości i wie o łapówkach, które pobierają urzędnicy za to, czy za tamto jest BEZ SENSU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Roelka napisał:

Wypełnienie wniosku nie trwa kilka godzin.. W ruchu bezwizowym też rejestrujesz się przez Internet. 

Ps. Czy mnie też się wydaje ze Zenek i użytkownik od tematu Dla wszystkich pytajacych o szanse to jedna i ta sama osoba?  Podobne poglądy. :P

Takie tez odniosłem wrażenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dostales rady. O.o

Sama ci nawet napisalam, ze pewnie jak teraz pojdziesz znowu po wize to dostaniesz odmowe - JESLI twoja sytuacja zyciowa sie nie zmienila i nie masz zadnych nowych zwiazkow z Polska. Napisalam ci tez, ze musisz udowodnic ze do tej Polski wrocisz a nie udowadniac ze lecic turystycznie. W wiekszosci przypadkow konsul decyduje o twojej wizie juz na etapie czytania twojego wniosku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, KaeR napisał:

Raczej post-prawde... 

dowody kolego na jakiej podstawie twierdzisz że jest to post - prawda... Ja byłem i słyszałem jak jest slimdog tez widział. Mase osób z tego forum tez się wypowiadała  że słyszała jak to pani bez pracy bez pieniędzy dostaje wizę sięgnij sobie wstecz więc co każdy tu brednie opowiada?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Roelka napisał:

Ale dostales rady. O.o

Sama ci nawet napisalam, ze pewnie jak teraz pojdziesz znowu po wize to dostaniesz odmowe - JESLI twoja sytuacja zyciowa sie nie zmienila i nie masz zadnych nowych zwiazkow z Polska. Napisalam ci tez, ze musisz udowodnic ze do tej Polski wrocisz a nie udowadniac ze lecic turystycznie. W wiekszosci przypadkow konsul decyduje o twojej wizie juz na etapie czytania twojego wniosku.

to czemu osoby nie dostające wizy idą po miesiącu nic się nie zmieniło w ich sytuacji życiowej i dostają... Znam takie osoby i slimdog tez pisal  o tym wiec ja bajek nie opowiadam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Jackie zablokował ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...