Skocz do zawartości

Nie wpuścili mnie do USA


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, zenek77 napisał:

jakos nie bardzo chce mi się wierzyć w liczby które podają.... Nie bądż śmieszny z tymi arabami miałem na myśli muslimów

Przecietny "muslim" wydaje tu znacznie wiecej pieniedzy niz przecietny polak tluczacy sie Norwegianem, wiec ja osobiscie wole "muslimow" niz polakow...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 217
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
1 minutę temu, kzielu napisał:

Przecietny "muslim" wydaje tu znacznie wiecej pieniedzy niz przecietny polak tluczacy sie Norwegianem, wiec ja osobiscie wole "muslimow" niz polakow...

powodzenia tylko nie płacz jak Ci bombkę podłoży .... To że ktoś leci liniami norwegian za taką czy inna kwotę nie świadczy o zamożności i o tym ile wyda w Stanach... a Ty wiesz ile muslim wydaje a ile polak.... ? nie bądz smieszny skoro wolisz muslimów niż polaków to tylko świadczy to o twoim poziomie inteligencji....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, zenek77 napisał:

powodzenia tylko nie płacz jak Ci bombkę podłoży .... To że ktoś leci liniami norwegian za taką czy inna kwotę nie świadczy o zamożności i o tym ile wyda w Stanach... a Ty wiesz ile muslim wydaje a ile polak.... ? nie bądz smieszny skoro wolisz muslimów niż polaków to tylko świadczy to o twoim poziomie inteligencji....

O inteligencji a konkretnie calkowitym jej braku to swiadczy uzywanie slowa "muslim". A od wiekszosci polakow to ja sie wole trzymac z daleka. Kompletni idioci z ujemnym IQ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kzielu napisał:

O inteligencji a konkretnie calkowitym jej braku to swiadczy uzywanie slowa "muslim". A od wiekszosci polakow to ja sie wole trzymac z daleka. Kompletni idioci z ujemnym IQ.

muslim to po ang muzułmanin... co języka nie znasz?  Więc nie jest to słowo obrazliwe... ja tez wole sie trzymac z daleka zwłaszcza od tych co siedzą za granica bo im to już nic nie pomoże tacy sa mądrzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwne to forum pełne nienawiści ze strony polaków mieszkających w Stanach.... no cóż udalo się jednemu i drugiemu tato pomógł , wujek ściągnął i teraz jadą po wszystkich... Pisanie do kogoś że powinien kury paść albo do mnie że jak dostanę wize to on zje swoja wizę. jakby ktos tak poczytał to by  pomyslał że jacyś ludzie niepełnosprytni odpowiadaja tutaj na tym forum... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, zenek77 napisał:

to czemu osoby nie dostające wizy idą po miesiącu nic się nie zmieniło w ich sytuacji życiowej i dostają... Znam takie osoby i slimdog tez pisal  o tym wiec ja bajek nie opowiadam...

Jeśli znasz takie osoby, to mogłeś się ich poradzić, co zrobić, żeby dostać wizę. Po co zadawałeś takie pytanie na forum, jeśli nie chciałeś otrzymać odpowiedzi sprzecznych z Twoimi oczekiwaniami?

2 godziny temu, zenek77 napisał:

może i nie ma sensu ale też pewne osoby jak kaer i jego spółka za wszelka cenę chcą pokazać jak to jest pięknie z tymi wizami że my tu siejemy herezje i wymyslamy nie stworzone rzeczy.... po co  pisac takie brednie? Sama Pani wie że wszystko zależy od konsula i jego humoru i ma on daleko gdzies czy ja mam związek z Polską czy nie czy pracuję czy nie.... jak ma mi dac to da... Moja koleżanka nie dostała odwołała się po 2 tyg pojechała i dostała.... to co w jej życiu się zmieniło przez te 2 tyg? Nie rozumiem po co takie osoby tu siedzą na tym forum które ciagle banują i piszą teksty że ktoś powinien kury paść bo co bo nie dostał wizy?? jest gorszy a kleś mieszka w Inverness...? Przez takie właśnie osoby jest ta cała kłótnia....

Już ktoś to pisał, ale ja potwórzę - sprawdź w słowniku, co znaczy słowo "banować". Banować na tym forum mogą tylko administratorzy. Ludzie wypowiadają swoje opinie, rady, a od Ciebie zależy, czy te rady przyjmiesz, czy będziesz się wykłócał, że to Ty masz rację... To, że chcą Cię zniechęcić, żebyś niepotrzebnie nie starał się o wizę, kiedy nic w Twojej sytuacji się nie zmieniło, nie znaczy, że masz tak postąpić. Mówisz, że masz znajomą, która postarała się o wizę 2 tygodnie po pierwszej próbie. Zrób tak samo. Przecież nikt z nas nie jest Tobą, nie jest w Twojej sytuacji, więc to jest tylko i wyłącznie Twoja decyzja co zrobisz.

2 godziny temu, zenek77 napisał:

druga sprawa Pani Joanno czemu slimdog został zbanowany? czyżby na tym forum nie było wolności słowa? o co chodzi? Chyba każdy może napisac co myśli czemu jego wypowiedzi sa usuwane? Właśnie napisał do mnie na priv?

Slimdog nie został zbanowany. Jego wypowiedzi nie są usuwane. Jego posty podlegają moderacji przed opublikowaniem. Żaden post nie został usunięty. A przynajmniej mnie o tym nic nie wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, zenek77 napisał:

dziwne to forum pełne nienawiści ze strony polaków mieszkających w Stanach.... no cóż udalo się jednemu i drugiemu tato pomógł , wujek ściągnął i teraz jadą po wszystkich... Pisanie do kogoś że powinien kury paść albo do mnie że jak dostanę wize to on zje swoja wizę. jakby ktos tak poczytał to by  pomyslał że jacyś ludzie niepełnosprytni odpowiadaja tutaj na tym forum... 

Dokładnie tak. Wszyscy udzielający się na tym forum od lat są niepełnosprytni, w ogóle nie znają życia, nie znają się na procesie wizowym, a Ty i slimdog pozjadaliście wszystkie rozumy i przyszliście nas oświecać ;) Serio??? Ja mogę zrozumieć, że czyjś sarkazm może być źle odebrany, zwłaszcza kiedy się wchodzi w nowe towarzystwo. Ale bez przesady. Zadałeś pytanie, dostałeś odpowiedzi. Slimdog wygłosił swoją teorię, dostał inne kontrteorie... To nie powód, żeby robić z igły widły. To, że ktoś się z Wami nie zgadza, nie znaczy, że to jakaś wielka nienawiść i tego typu historie... A generalizowanie, że ci Polacy z forum, którzy nadają z USA zostali ściągnięci przez rodzinę (w domyśle: nakombinowali i teraz chojraczą) naprawdę jest cokolwiek śmieszne.

Uspokójcie emocje. WSZYSCY. Nie wiem, czego wyście się podczas tych świąt objedli, że tak Wam się kłótliwość włączyła :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Joanna30 napisał:

Slimdog nie został zbanowany. Jego wypowiedzi nie są usuwane. Jego posty podlegają moderacji przed opublikowaniem. Żaden post nie został usunięty. A przynajmniej mnie o tym nic nie wiadomo.

a skąd, co prawda żaden post nie przechodzi, ale to nie jest ban :D Dobre czerpiesz wzorce - Amerykanie też ostatnią opowiadają że tortury to nie tortury, tylko WZMOCNIONE TECHNIKI PRZESŁUCHAŃ :D a podtapianie więźniów to nie podtapianie tylko KONTROLOWANE WRAŻENIE :D uzycie innej nazwy nie zmienia znaczenia, serio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, slipdog napisał:

a skąd, co prawda żaden post nie przechodzi, ale to nie jest ban :D Dobre czerpiesz wzorce - Amerykanie też ostatnią opowiadają że tortury to nie tortury, tylko WZMOCNIONE TECHNIKI PRZESŁUCHAŃ :D a podtapianie więźniów to nie podtapianie tylko KONTROLOWANE WRAŻENIE :D uzycie innej nazwy nie zmienia znaczenia, serio

Serio?

Wszystkie Twoje posty są widoczne. Wskaż mi proszę, który nie jest, bo może mi umknął.

A jeszcze jedna taka osobista wycieczka i rzeczywiście zostaniesz zbanowany. Także zważ na słowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Jackie zablokował ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...