Skocz do zawartości

Nie wpuścili mnie do USA


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

52 minuty temu, Roelka napisał:

Wypełnienie wniosku nie trwa kilka godzin.. W ruchu bezwizowym też rejestrujesz się przez Internet. 

Ps. Czy mnie też się wydaje ze Zenek i użytkownik od tematu Dla wszystkich pytajacych o szanse to jedna i ta sama osoba?  Podobne poglądy. :P

ale wymyśliłaś ... jakies teorie spiskowe? co boli że jest kolejna osoba która mówi prosto z mostu jak jest naprawdę i jak to wygląda?....Nie wazne ile trwa z godzinę na pewno trzeba poświęcić ....Do tego pójść do fotografa wydac kolejną kasę na zdjęcie które trzeba wgrać do wniosku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 217
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

ale jest o wiele mniejsze prawdopodobieństwo NIE WPUSZCZENIA  przy systemie z wizami niż w ruchu bezwizowym. musiałbyś być powykręcany dobrze albo jakiś żeby cię nie wpuścili. 

Czy ktoś z tu obecnych kto miał wizę, sam nawet pisałeś ze kiedyś tam dostałeś, był ok i nie robił scen został oddelegowany do kraju ? Ja nie znam osobiście. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, cee napisał:

ale jak możesz to porównać ? Załózmy ze wizy zostają zniesione dla Polaków. Kupujesz 4 bilety dla całej rodziny, a na granicy urzędnik stwierdza że was nie wpuści to jesteś w plecy jeden czy cztery bilety ?? :o 

kij z biletami jestem w plecy prawie 3000zl za opłaty za wizy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, cee napisał:

ale jest o wiele mniejsze prawdopodobieństwo NIE WPUSZCZENIA  przy systemie z wizami niż w ruchu bezwizowym. musiałbyś być powykręcany dobrze albo jakiś żeby cię nie wpuścili. 

Czy ktoś z tu obecnych kto miał wizę, sam nawet pisałeś ze kiedyś tam dostałeś, był ok i nie robił scen został oddelegowany do kraju ? Ja nie znam osobiście. 

a mało osób zawrócono z wizą? poczytaj sobie trochę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, zenek77 napisał:

a mało osób zawrócono z wizą? poczytaj sobie trochę

Przyjmujac Twoja metodologie, niewiele osob zawrocono. Spedzilem w kolejkach do imigration w sumie dziesiatki godzin i bardzo niewiele osob ma zapakowane paszporty do przezroczystej koperty i idzie na secondary, co nawet nie oznacza jeszcze, ze ktos bedzie wracal do kraju. Sam bylem raz na secondary. Na tym forum pojawiaja sie glownie osoby, ktore zostaly zawrocone a nie te, ktore z sukcesem przekroczyly granice. Osob zawroconych rocznie na tym forum jest moze ze dwie? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba też wziąć pod uwagę dlaczego tak na prawdę zostały zawrócone. Nikt ci przecież nie powie o zawrócili mnie bo przesiedziałem wcześniej, tylko a to ku.. nie wpuścili mnie :/ grrrrrr 

w 2014 pojechałem w lipcu. bilet miałem do wrzesnia, tak jakoś na początku. Po uzyskaniu pobytu na 6 msc przedłużyłem sobie pobyt do 18go grudnia. W 2015 też sie wybrałem, tym razem pod koniec czerwca i koleś na przejściu pytał mnie dlaczego jeżdżę co poł roku na pół roku i myślałem ze mnie nie wpuści. Miał prawo mnie nie wpuścić bo były podejrzenia, że jeżdzę do pracy ale mnie przepchnął. I taki jeden z drugim pojedzie dwa razy w taki sam sposób, za trzecim się nie uda i juz wielki lament. Nikt głupi nie jest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, KaeR napisał:

Przyjmujac Twoja metodologie, niewiele osob zawrocono. Spedzilem w kolejkach do imigration w sumie dziesiatki godzin i bardzo niewiele osob ma zapakowane paszporty do przezroczystej koperty i idzie na secondary, co nawet nie oznacza jeszcze, ze ktos bedzie wracal do kraju. Sam bylem raz na secondary. Na tym forum pojawiaja sie glownie osoby, ktore zostaly zawrocone a nie te, ktore z sukcesem przekroczyly granice. Osob zawroconych rocznie na tym forum jest moze ze dwie? 

 

spoko to tym bardziej super by było jakby znieśli wizy jeżeli tak wszystkich wpuszczaja... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Jackie zablokował ten temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...