Skocz do zawartości

Visa waiver


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie odnosnie skladanie aplikacji visa waiver.Kiedy zlozylem moja aplikacje w listopadzie , to jak dlugo mam czekac na jakakolwiek odpowiedz z biura emigracyjnego i czy cos takiego wogole mam sie spodziewac. Chodzi mi o jakis numer weryfikacyjny ,albo potwierdzenie ze moja aplikacja zostala zlozona ( przyjeta ). 

Prodze o jakies informacje gdzie moge to sprawdzic albo jak dlugo mam czekac 

Dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
14 minut temu, Skowron79 napisał:

Mam pytanie odnosnie skladanie aplikacji visa waiver.Kiedy zlozylem moja aplikacje w listopadzie , to jak dlugo mam czekac na jakakolwiek odpowiedz z biura emigracyjnego i czy cos takiego wogole mam sie spodziewac. Chodzi mi o jakis numer weryfikacyjny ,albo potwierdzenie ze moja aplikacja zostala zlozona ( przyjeta ). 

Prodze o jakies informacje gdzie moge to sprawdzic albo jak dlugo mam czekac 

Dziekuje

Musisz napisac co konkretnie zlozyles. Na pewno nie Visa waiver... I-601a ? I-212 ? I-601 ? Dla kogo ? W jakim biurze ? Jezeli zlozyles aplikacje o waiver z powodu inadmissibility i do dzisiaj nie dostales NOA to raczej tenze nie doszedl albo cos bylo mocno nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 miesiecy temu zlozylem wniosek o sponsorowanie o pracę u adwokata imigracyjnego w Chicago. Jak do tej pory nie dostalem zadnego potwierdzenia z biura emigracyjnego o potwierdzeniu wplyniecia wniosku.Spodziewalem sie okresu oczekiwania dlugiego ale jak na razie nic ani nikt mnie nie informuje o tym procesie.Adwokat nie udziela mi zadnych informacji .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Skowron79 napisał:

7 miesiecy temu zlozylem wniosek o sponsorowanie o pracę u adwokata imigracyjnego w Chicago. Jak do tej pory nie dostalem zadnego potwierdzenia z biura emigracyjnego o potwierdzeniu wplyniecia wniosku.Spodziewalem sie okresu oczekiwania dlugiego ale jak na razie nic ani nikt mnie nie informuje o tym procesie.Adwokat nie udziela mi zadnych informacji .

Ale jaki wniosek ? Kto Cię sponsoruje ? W jakiej kategorii ? Wniosek o sponsorowanie składa pracodawca...

Na razie to wygląda że Ci ciemnote wcisnął i wziął kasę. 

Jeżeli nie masz legalnego pobytu (mój domysl - może być błędny) nie masz żadnej możliwości sponsorowania pracowniczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 miesiecy temu zlozylem wniosek o sponsorowanie o pracę u adwokata imigracyjnego w Chicago. Jak do tej pory nie dostalem zadnego potwierdzenia z biura emigracyjnego o potwierdzeniu wplyniecia wniosku.Spodziewalem sie okresu oczekiwania dlugiego ale jak na razie nic ani nikt mnie nie informuje o tym procesie.Adwokat nie udziela mi zadnych informacji .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robił adwokat mądre miny? Podpisales oświadczenie ze w razie niezałatwienia sprawy nie będziesz miał roszczeń? Pewnie tak, było drobnym drukiem na dole. Oczywiście nie dostałeś kopii. Jak podskoczysz i pójdziesz z pretensjami to Ci ten kwit wyjmie i z przykroscia oświadczy: "sorry, nie udało się chociaż było blisko...."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.03.2017 o 20:16, kzielu napisał:

Ale jaki wniosek ? Kto Cię sponsoruje ? W jakiej kategorii ? Wniosek o sponsorowanie składa pracodawca...

Na razie to wygląda że Ci ciemnote wcisnął i wziął kasę. 

Jeżeli nie masz legalnego pobytu (mój domysl - może być błędny) nie masz żadnej możliwości sponsorowania pracowniczego.

Tak ale zostal wprowadzony tzw. Waiver i moge starac sie o przebaczenie na podstawie sponsorowania o prace

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...